Site Overlay

Wieczór Panieński – Inspiracje

Nie mam już żadnych wątpliwości, że ślubne reportaże tworzone przez polskich fotografów i w polskich przestrzeniach są coraz piękniejsze. Przyzwyczajona do magicznego klimatu prosto z Ameryki (gdy pięć lat temu zaczynałam dopiero raczkować w branży ślubnej byłam oczarowana tym, co wyprawiało się w temacie ślubów w Stanach), dziś – często się mylę sądząc, że za aparatem musiał stać ktoś z Zachodu. Na szczęście powoli się odzwyczajam 🙂

wieczor panieński

Polskie śluby są piękne – nie da się z tym polemizować. Niemniej nie da się ukryć, że piękne wieczory panieńskie to dopiero otwierająca się księga w polskich realiach. I taką właśnie perełkę znalazłam na grupie, którą prowadzi Niepoprawna Panna Młoda. Justyna Maksimczuk, która sfotografowała tę niebywałą imprezę przygotowaną dla Claudii, miała też swój udział w tworzeniu przedsięwzięcia.

Ten niesamowity wieczór to efekt kilku miesięcy planów i wyzwań organizacyjnych świadkowej i dwóch druhen, a w końcu – całonocnych przygotowań kilkunastu dziewczyn. Miejsce akcji – klimatyczna stodoła, najpierw musiała zostać opróżniona ze wszystkich atrybutów typowych dla tego miejsca, które mogłyby niechybnie przyczynić się do skaleczeń (jakkolwiek branża ślubna nie wyobraża sobie stodoły, to koncepcja tego miejsca jest… zgoła inna;)). Rozwieszanie lampek, dekoracji i znoszenie ozdób w klimacie boho musiało być niezłą frajdą dla całej ekipy! Dziewczyny przytargały skądś przepiękny, miętowy kredensik, cudownie przyozdobiły drzwi goździkami (uwielbiam!), słowem – stworzyły magiczny, sielski klimat.

Nie lubię nadto wieczorów panieńskich – i mam ku temu swoje powody 😉 ale TEN wieczór panieński przenosi ideę tej imprezy na zupełnie nowy, nieznany mi dotąd poziom.
Dziewczyny – zrobiłyście kawał wspaniałej roboty!
Claudia – gratuluję tak cudownej ekipy niezawodnych dziewczyn – musisz być niesamowitą kobietą, skoro zrobiły Ci taką wspaniałą niespodziankę! 🙂

A Was, moje miłe i moi mili, zostawiam z tymi pięknymi zdjęciami. Patrzcie, uczcie się, inspirujcie.. 🙂