Site Overlay

Romantyczne fryzury BOB

Prawie każda Panna Młoda przed ślubem wpada w szał zapuszczania włosów. Efektowne upięcia lub długie fale są marzeniem wielu kobiet, które w tym dniu chcą wyglądać efektownie. Jednak nie każda Panna Młoda pragnie zmieniać swój wizerunek – panie przywiązane do krótszych fryzurek chcą pozostać wierne sobie i i postawić na naturalny dla nich styl. Wbrew pozorom, jeśli jesteś posiadaczką krótkich lub półdługich włosów na rynku znajdziesz wiele opcji ozdób do włosów dla siebie!

fot. Elena Matiash Photography

Postaw na dłuższe kolczyki i ażurowy grzebień, który nie obciąży zbytnio włosów. Asymetrycznie wpięta ozdoba to idealnie rozwiązanie jeśli rezygnujesz z welonu.

Opaska biżuteryjna w formie wianka,  założona nisko na czole to stylowy i bardzo modny dodatek. Taka ozdoba jest idealnym rozwiązaniem jeśli masz zbyt cienkie włosy, aby utrzymał się na nich grzebyk.

Opaskę możesz także założyć klasycznie – nieco wyżej niż wianek. Wstążeczki nie tylko zabezpieczają opaskę przed zsunięciem się,  ale także są ozdobą stylizacji.

Wąski, ozdobny grzebień na pewno utrzyma się nawet na bardzo delikatnych włosach.

Ciekawy fascynator będzie pasował jeśli stawiasz na stylizację retro. Jest to często dużo lepsze rozwiązanie niż welon dla posiadaczek krótszych fryzurek.

Jeśli jednak marzysz o welonie, nic nie stoi na przeszkodzie byś taki miała – dobierz model,  który nie będzie zbyt ciężki. Niezbyt długie i niezdobione koronkami welony to najlepsza opcja.

Wianek z żywych kwiatów to propozycja w stylu rustykalnym. Pięknie wygląda na włosach w artystycznym nieładzie. Pasuje do włosów o każdej długości i nadaje stylizacji wieczorowej dziewczęcego charakteru. Więcej pomysłów znajdziesz na: TataBlog