Site Overlay

Buty Ślubne Panny Młodej

Lato w pełni. Śluby w plenerze stają się coraz popularniejsze. Wesele pod chmurką nie jest już karkołomnym marzeniem. Słońce, wysoka temperatura – wszystko aż się prosi o odkryte buty do sukni ślubnej! Choć sama niespecjalnie przepadam za latem (chyba że mogę całe dnie spędzać w domu – wtedy nie obchodzi mnie, ile stopni jest na zewnątrz;)) to na fotografiach ślubnych zawsze najbardziej podobały mi się sandałki. Dlatego poszperałam w czeluściach internetu, złowiłam dla Was dwadzieścia pięknych par i wracam ze swoją zdobyczą w formie obrazkowej!

Lato w pełni. Śluby w plenerze stają się coraz popularniejsze. Wesele pod chmurką nie jest już karkołomnym marzeniem. Słońce, wysoka temperatura - wszystko aż się prosi o odkryte buty do sukni ślubnej! Choć sama niespecjalnie przepadam za latem (chyba że mogę całe dnie spędzać w domu - wtedy nie obchodzi mnie, ile stopni jest na zewnątrz;)) to na fotografiach ślubnych zawsze najbardziej podobały mi się sandałki. Dlatego poszperałam w czeluściach internetu, złowiłam dla Was dwadzieścia pięknych par i wracam ze swoją zdobyczą w formie obrazkowej!

Zanim obejrzycie poniższa galerię – słów kilka o tym, czym kierowałam się przy wyborze… i czym Wy także możecie kierować się, gdy zdecydujecie się na zakup sandałków do sukni ślubnej.

Obcas
Niezależnie od wysokości obcasa kluczową sprawą jest jego wygląd. Przygotowując to zestawienie obejrzałam mnóstwo sandałków, które zachwyciły mnie w pierwszym momencie tylko po to, aby za sekundę rozczarować mnie totalnie nieprzystającym do reszty obcasem.

Wygoda i bezpieczeństwo
Pamiętaj, że na weselu będziesz sporo się ruszać (tańczyć i skakać również!). Pomijając kwestie obcasa, w przypadku sandałków musimy uważać, aby w trakcie szaleństw na parkiecie stopa nie wysunęła się z buta. Estetyka to jedno, ale pozostają kwestie bezpieczeństwa – nietrudno skręcić wtedy kostkę. Dlatego w zestawieniu znalazły się sandałki, które trzymają stopę więcej, niż dwoma cieniutkimi paseczkami. W trosce o Wasze bezpieczeństwo, oczywiście 🙂

Temperatura
Wracamy do początku tekstu – słońce, wysoka temperatura… na to liczymy w dniu wakacyjnego ślubu. Ale co, gdy zaskoczy nas nagłe załamanie aury i gdyby to był dzień powszedni, nie ruszałabyś się z domu bez ciepłej bluzy i skarpet? Cóż, na tę okoliczność lepiej mieć w zanadrzu zakryte buty – rajstopy są wrogiem odkrytych butów!

Zaprezentowane powyżej buty znajdziecie w polskich sklepach internetowych – Zalando, eObuwie i na stronie Loft37.