Ślubne SOS – Pani Teresa

by

nb108Witam serdecznie,
16.05.2015r. wychodzę za mąż. Wybrałam suknię St. Patric Calais, bez trenu, w kolorze śmietankowej bieli. Mam 160cm wzrostu, szczupłą budowę ciała o figurze klepsydry, długie i proste ciemnoblond włosy i niebieskie oczy. Taka słowiańska uroda.
Moje wątpliwości i brak zdecydowania dotyczą dodatków i w tej kwestii proszę o poradę.
Bardzo podobają mi się wianki we włosach lecz nie jestem pewna czy do mojej sukni taki dodatek będzie pasował. Może bardziej subtelne ozdoby z kwiatów we włosach? Jeśli wianek to jaka fryzura? Rozpuszczone wyglądają efektownie lecz zależy mi też na wygodzie.
Druga rozważana przeze mnie opcja to klasyczna elegancja – nisko upięty kok w artystycznym nieładzie, może grzebyk we włosach i najchętniej długi, tiulowy welon. Z biżuterii planuję ograniczyć się jedynie do kolczyków.
W kościele chcę się czuć komfortowo więc na pewno chcę mieć okrycie wierzchnie. Myślałam o tiulowej koszulce choć moje serce skradły delikatne koronkowe koszulki lub te, z biżuteryjnym wykończeniem. Wydaje mi się jednak, że z moją suknią koronka może się gryźć&. Co Panie sądzą? Nie przepadam za narzutkami typu peleryna.
Kolory przewodnie to pastelowe odcienie różu i szarości. Proszę o poradę jakie kwiaty wybrać i które będą dostępne wiosną. Lubię jaskry, frezje, eustomy, piwonie, róże, konwalie. Podobają mi się bukiety z elementami sukulentów i liści w odcieniach szarości.
Wiem, iż przygotowywały Panie stylizacje z moją suknią w roli głównej lecz myślę, że każda panna młoda, oprawa i pora roku wesela wymagają indywidualnego podejścia dlatego proszę o przygotowanie stylizacji również dla mnie.
Będę wdzięczna za pomoc.

Nasze propozycje:

Naszym zdaniem gładka tiulowa koszulka z długim rękawem będzie najlepszym z możliwych rozwiązań. Wszystkie z wymienionych przez Panią kwiatów powinny być dostępne wiosną. Do sukni pasować będzie delikatny, romantyczny styl i zdecydowanie może Pani pozwolić sobie na kwiaty we włosach – także w formie wianka. Jeśli nie rozpuszczone włosy to delikatne upięcie, które będzie współgrać z kwiatami. Jedna z naszych propozycji to wersja bardziej elegancka – z opaską i gładkim upięciem.

nb107 nb108 nb109

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *