Ślubne SOS – Pani Ola

by

 

cymbelineDzień dobry,

śledzę Wasz blog i przyglądam się rezultatom Waszej pracy od początku moich przygotowań do ślubu i jestem pod wrażeniem. Mimo to dopiero teraz piszę z prośbą o pomoc. Jak każda Pani Młoda chciałabym wyglądać wyjątkowo, elegancko, romantycznie i w tym wszystkim zachować dziewczęcość. Suknia firmy Cymbeline, model Hinka (z kolekcji 2014: les privees Cymbeline), w kolorze ivory. Tutaj muszę dodać, że szukałam białej sukni, jednak ten model jest dostepny tylko i wyłącznie w kolorze śmietanki. Buty też już mam, Ryłko z kolekcji karnawałowej w kolorze perłowo-złotym. Jeśli chodzi o okrycie wierzchnie zdecydowałam się na etolę. Proszę o pomoc w doborze dodatków. Rozglądam się za ozdobami do włosów, opaskami, w internecie jest mnóstwo propozycji, zdjęć, jednak mam problem ze znalezieniem konkretnych sklepów. Czy z biżuterii tylko coś do włosów czy może jeszcze bransoletka. (Kolczyków nie noszę). W jakim kolorze biżuteria? Czy nawiązać do butów? Jeśli chodzi o kwiaty myślałam o gipsówce, choć wcale się przy niej nie upieram.
Mam 167cm wzrostu, jestem szczupła, mam brązowe długie włosy, grzywkę i brązowe oczy. Ze względu na piękne plecy w sukience i koronkę w górnej części włosy planuję upiąć, ale nie wiem dokładnie jak, czy wysoki kok czy może niski. Podobają mi się upięcia z wplecionymi warkoczami. Nie pogardzę też propozycjami makijażu, bo nie mam rzadnego pomysłu.
Proszę o pomoc, bo czasu mało, a w głowie mętlik. Jestem otwarta na propozycje i sugestie.

P.S. Ostatnie pytanie, czy welon zakładać czy nie. Pierwotnie myślałam nad długim welonem mgiełką, ale teraz już sama nie wiem.

Nasze propozycje:
Suknia jest bardzo elegancka i ma kuszące zdobienie na dekolcie i plecach, którego my nie zasłaniałybyśmy welonem. Wybór butów w ciepłym, złotawym odcieniu nieco narzuca dobór pozostałych dodatków. My skłaniałybyśmy się w stronę pereł o złotym odcieniu. Spięte włosy ozdobiłybyśmy opaską lub grzebykiem a na rękę założyły bransoletę. Gipsówkę sugerujemy połączyć z kwiatami w ciepłym odcieniu brzoskwini, łososia…
sos1000 sos1001 sos1002 sos1003

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *