Ślubne SOS – Pani Ola

by

olaorzechWitam,
mój ślub jest zaplanowalismy na koniec czerwca 2014.
Z wyborem sukni miałam największy problem. Szukałam czegoś innego, subtelnego, a zarazem oryginalnego. I  znalazłam! – oto mój wybór :) Sukienka w kolorze vintage z ciekawymi zakładkami z przodu i  falbanami przechodzącymi w krótki tren. Sama osobiście nie spodziewałam się takiego wyboru. Dlatego wszystkie moje wcześniejsze plany co do dodatków padły w gruzach ;/ Zastanawiam sie jak kompromisowo rozwiązać problem z welonem- w którym moja mama bardzo chciałaby mnie zobaczyć w tym dniu lecz zasłaniałby tył sukni…
Jeśli chodzi o bukiet to na początku chciałam prosta kompozycję z anemonów lecz w kilku kwiaciarniach poinformowano mnie, że pod koniec czerwca nie wiadomo czy jeszcze będą. A w tym dniu wolałabym być pewna, że dostanę to co wybrałam wcześniej.
Proszę Was o pomoc w dobraniu dodatków (bukietu, biżuterii, welonu/woalki) wraz z kolorystyką. Zastanawiałam sie nad kolorem przewodnim  (początkowo ecrui ale stwierdziłam, że może będzie za blado i że będzie jedna „żółta” plama, dlatego zastanawiałam sie nad czerwienią i bukietem w stylu wachlarz, takie nawiąznie do falban – stylu hiszpańskiego.

Nasze propozycje:

Do falbaniastej sukni faktycznie odpowiednie będą dodatki nawiązujące do stylu hiszpańskiego. Nisko upięty kok można ozdobić kwiatem, lub wpiąć w niego welon. Jeśli welon będzie do łopatek nie będzie zasłaniał sukni. Alternatywą dla welonu może być woalka. Jeśli chciałaby Pani w bukiecie wprowadzić kontrastujący akcent kolorystyczny mogą to być kwiaty w kolorze czerwonym. Ważne jest, aby zachować umiar podczas wprowadzania tak mocnego koloru przewodniego:)

sos118 sos119 sos120 sos121

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *