Ślubne SOS – Pani Natalia

by

Witam,

Proszę o pomoc w doborze dodatków do sukni Mori Lee Blu 5108 w kolorze Ivory http://www.morilee.com/bridals/blu/5108 . Pan młody będzie miał na sobie ciemno niebieski garnitur.

Ja jestem niską i w miarę szczupłą blondynką o jasnej karnacji. Moje włosy są cienkie, dlatego postawiłam na króciutką fryzurę, którą noszę od kilku lat.  Z okazji ślubu chciałabym wpiąć we włosy ozdobę, która będzie pasowała do reszty stylizacji. Jeśli chodzi o przykrycie ramion to mimo, że data ślubu przypada na koniec lipca, to z racji uroczystości kościelnej chciałabym przyodziać na górę coś lekkiego. Na co dzień nie noszę biżuterii po za małymi kolczykami i zegarkiem, dlatego w dniu ślubu też nie chciałabym obwiesić się nadmiarem dodatków. Jeśli chodzi o bukiet to bardzo podobają mi się kompozycje z kwiatów polnych ale chyba nie do końca będą pasowały do stylu sukni…?  Same niewiadome w tej mojej stylizacji.  Zanim wybrałam suknię marzyły mi się perełki, buty w szampańskim kolorze i gipsówka jako znaczący akcent w ukwieceniu wesela… Teraz jestem w kropce i brak mi weny na dokończenie mojej wizji. Proszę o pomoc bo wesele tuż, tuż…

Nasze propozycje:

Nasze propozycje nieco odbiegają od tego jak Pani widzi swoją stylizację, jednak mamy nadzieję, że nieznacznie :) Po pierwsze do włosów wpięłybyśmy stroik, który naszym zdaniem idealnie sprawdzi się do krótkiej fryzurki. Po drugie do gipsówki dodałybyśmy trochę eleganckich kwiatów, aby przełamać ogrodowy charakter tego gatunku, który to nie do końca pasuje do sukni.

 
nb1499 nb1500 nb1501

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *