Ślubne SOS – Pani Martyna

by

 

sos1818
Witam

Szukając inspiracji w doborze dodatków natrafiłam na Państwa stronę. Chciałabym uzyskać informacje, jakie dodatki dobrać (biżuterię oraz bukiet) do koronkowej sukni Secret Angel model: Elodia w kolorze śmietankowym. Jestem kobietą posiadającą wzrost 176 cm oraz noszącą rozmiar 40. Mam ciemnie, długie brązowe włosy i zielone oczy. Na ślubie chciałabym mieć spięte włosy w kok na boku. Na wejście do Kościoła przewiduje surowo cięty welon 3 m natomiast podczas zabawy weselnej będę miała wpiętą woalkę. Jeśli chodzi o obuwie to postawiłam na wygodę i wybrałam buty taneczne. Chciałabym, aby bukiet nawiązywał do wybranych przez nas zaproszeń, do których link w załączeniu.

Chciałabym czuć się w ten dzień wyjątkowo i pięknie. Zależy mi na gustownym doborze tych istotnych dodatków. Propozycje mogą być zarówno bardziej klasyczne, jak i z nutą obecnych trendów.

Będę wdzięczna za pomoc, jako że nasza uroczystość zaplanowana jest na 30 sierpnia bieżącego roku.

Nasze propozycje:

Do klasycznej sukni proponujemy równie klasyczną oprawę. Biżuteria może być zarówno z cyrkoni jak i pereł – wybór należy do Pani. Do zaproszeń pasować będzie bukiet utrzymany w odcieniach zgaszonego różu i zieleni – odpowiednie będą róże ogrodowe lub dalie. 
sos1818 sos1820
sos1819

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *