Ślubne SOS – Pani Marta

by

kalieeePrzeglądając Państwa stronę strasznie spodobały mi się sugestie co do doboru dodatków przy sukniach ślubnych.
23 sierpnia biorę ślub i mam problem z doborem biżuterii oraz tego co ma by na głowie. Nie będę miała welonu raczej myślałam o jakieś ozdobie we włosach (kwiat, ozdoba z kryształkami, opaska, toczek..) uczesanie raczej gładkie z upiętymi włosami z boku bądź z tyłu. Suknie będzie w kolorze ecru w kształcie litery A – ktoś mi powiedział że do takich sukni toczek raczej nie pasuje tylko do prostych sukni, czy tak faktycznie jest?
Myślałam również o butach z delikatnie odkrytymi palcami oraz t z kalii w kolorze fioletu, różu pudrowego bądź białych. Dodam iż mam ciemnobrązowe włosy proste do ramion, 164 cm wzrostu, oczy zielone.
W załączniku przesyłam zdjęcie sukni oraz butów jakie już posiadam.

Nasze propozycje:

Nie uważamy, aby toczek nie pasował do sukni o kroju A. Toczek pasuje do stylizacji retro, a faktycznie suknie retro zazwyczaj nie posiadają takiego fasonu – częściej są to rybki lub krótkie, rozkloszowane sukienki. Pani suknię można jednak wystylizować tak, aby nabrała retro klimatu. Nie jesteśmy fankami kalii  – szczególnie ciemna odmiana kalii kojarzy nam się nieco żałobnie. W naszych propozycjach przedstawiamy więc bukiety z ich jasnych odmian o drobnych kwiatach, oraz jeden bukiet z róż, który naszym zdaniem idealnie pasuje :)

sos1710 sos1711 sos1709

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *