Ślubne SOS – Pani Marta

by

Dzień dobry,

Bardzo chciałabym poprosić o poradę odnośnie mojej sukni, ponieważ obawiam się o zbytni przepych w dodatkach. Ślub odbędzie się 29.07.2017. Jestem blondynką o zielonych oczach, jasnej cerze. Wybrałam suknię Ariamo „Bravia” (w załączniku zdjęcia sukni). Ślub planujemy w stylu klasycznym z elementami glamour. Nasz kolor to przede wszystkim złoty. Mam cienkie i drobne włosy, zupełnie nie wiem jaka fryzura byłaby do takiej sukni odpowiednia. Rozpuszczone włosy, związane..mój narzeczony uwielbia
mnie w kitce, może gdyby pofalować włosy i doczepić ich trochę aby była pełniejsza, może nie byłoby to złe rozwiązanie? I czy powinnam zasłaniać piękny dół sukni welonem? Będę ogromnie wdzięczna za poradę.

Pozdrawiam serdecznie,
Marta z Łodzi

Nasze propozycje:
Uwielbiamy połączenie złota z delikatnym różem i naszym zdaniem to połączenie sprawdzi się dobrze w Pani stylizacji i będzie pasować do Pani urody. Włosy spięte w „kucyk” to fajna opcja pod warunkiem, że jest to bujna „kitka” – zdecydowanie świetna opcja jeśli decyduje się Pani np, na opaskę do włosów jednak mniej pasuje do welonu.

 nb1792 nb1793 nb1794
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *