Ślubne SOS – Pani Marta

by

jusWitam serdecznie,

Biorę ślub w maju. Po wielu wizytach w salonie, ostatecznie wybrałam suknie justin alexander 8670 – sukni, o której jeszcze miesiąc temu nie pomyslalabym ( pierwsza myśl o sukni ślubnej to skromna koronkowa z zabudowanymi plecami a nawet rękawkiem ).
Życie jednak weryfikuje wybory no i mam suknię strojną, błyszcząca z wyciętymi plecami. I w związku z tym proszę o pomoc … Jak zakryć plecy do kościoła tak żeby nie zepsuć pierwszego wrażenia sukni. Myślałam o doszyciu gładkiej góry, takiej jak np. Tutaj. Nie wiem jak czy takie rozwiazanie będzie dobre ? Dół sukni jest z organtyny, gorset ze zdobionej koronki a taka góra to kolejny rodzaj materiału.
Welon chciałabym mieć długi, prosty i wąski (jednowarstwowy) – podobny jak żona naszego piłkarza lewandowskiego
fryzurka gładki kok do góry, być może ze strebna opaska na koku.
Suknia będzie biała.
A co do mnie jestem wysoka (173cm) szczupła brunetka :)
Z góry dziękuje za wszystkie propozycje :)

Nasze propozycje:

Pani pomysły są bardzo trafione. Doszycie odpinanej, tiulowej góry do sukni zasłoni plecy i dekolt. Oczywiście inne nakrycie właściwie nie wchodzi raczej w grę gdyż nie tylko nie będzie pasować do sukni, ale także będzie się zaczepiać o bogato zdobiony gorset. Wysoki gładki kok to klasyka która na pewno się sprawdzi. Opaska pasować będzie tak samo dobrze jak inne kryształowe dodatki ( warto pozostawić coś we włosach po pozbyciu się welonu co na pewno się stanie biorąc pod uwagę jego długość. 

Downloads2 Downloads3sos683 sos684 sos685 sos686

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *