Ślubne SOS – Pani Magdalena

by

malagaWitam,

Moją jedną jedyną jest suknia Malaga. Niestety jak wiele dziewczyn nie potrafię sobie poradzić z doborem dodatków do niej, a panie w sklepie powiedziały, że piękne jest wszystko to co wybiorę, co za bardzo nie pomogło w podjęciu decyzji. Suknia jest uszyta z muślinu i francuskiej koronki, będzie miała tren (w oryginalnej wersji go nie ma). Kolor to chyba jeden z najpopularniejszych obecnie, czyli śmietanka. Mój przyszły mąż będzie miał prawdopodobnie garnitur w odcieniach granatu, natomiast dekoracje na sali będą mieszanką kolorów białego z zielonym jabłuszkiem.

Mam ok 160cm wzrostu, rozmiar 34/36, w zasadzie nie mam sobie nic do zarzucenia jeśli chodzi o figurę, raczej jasną karnację i blond włosy (ale nie platynowe, raczej taki średni odcień blondu). Oczy szaro-niebieskie. Pan młody nie należy do szczupłych, ale jest wysoki, ponad 180cm. Obrączki będą z klasyczne, z żółtego złota, zmatowione, półokrągłe. 
Teraz lista tego co chciałabym się dowiedzieć:
Chciałabym mieć welon. Natomiast nie wiem jaki wybrać. Zarówno długość jak i fason. Myślałam nad czymś co się nazywa mgiełką. Nie chciałabym welonu, który będzie się ciągnął za suknią, gdyż nie chcę go zmieniac w dniu wesela a tak długa ozdoba przeszkadzałaby mi na weselu. Mierzyłam welon obszyty koronką, ale obciążał tylko suknię.
Jeśli chodzi o uczesanie, to mój fryzjer zaproponował coś klasycznego na potylicy. Nie wiem natomiast jaką ozdobę wpiąć we włosy – kwiaty czy coś innego.
Mam ogromny problem z doborem kolczyków, zwłaszcza, że moja przyszła teściowa wpada w straszną panikę jeśli słyszy o perłach.
Wesele odbędzie sie w piewszą sobotę czerwca (7 czerwca 2014) i niestety zapowiada się raczej chłodna pogoda, wobec czego bardzo prosze o podanie jakiejś propozycji zasłonienia ramion, gdyż przeglądałam internet i ciagle nie moge wymyślić nic. Należę do tzw. zmarzluchów i kiedy się denerwuję robi mi się jeszcze bardziej zimno. Nie chciałabym trząść się z zimna w kościele.
Jeśli chodzi o makijaż, to nie używam szminek, więc wolałabym, żeby oczy były mocniej zaznaczone niż usta. Mam raczej duże oczy, więc tym bardziej wolałabym na nie zwrócić uwagę.
Tak naprawdę najbardziej zależy mi na czymś na ramiona i na odpowiednio dobranym welonie.
Nasze propozycje:
Jeśli chodzi o biżuterię to musi Pani oczywiście zakładać pereł. Mimo, że nie jesteśmy zabobonne ( na marginesie – podobno sztuczne perły nie przynoszą nieszczęścia :) ) teściową ma Pani jedną i na całe życie, więc jeśli nie zależy Pani na perłach może warto jej oszczędzić nerwów. Co do welonu to oczywiście taki z koronką by pasował jeśli jednak nie planuje Pani się go pozbyć po ślubie może on być faktycznie ciężki i niepraktyczny. Lepszym rozwiązaniem będzie ozdobienie welonu grzebykiem pasującym do biżuterii. Każdy miesiąc może nas niemiło zaskoczyć pogodą. Jeśli jednak nie wierzymy nawet w letnie miesiące warto zaopatrzyć się np. w biały sweterek.
sos1150 sos1151

sos1149

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *