Ślubne SOS – Pani Magdalena

by

magdalenaDrogie Panie!
w maju, czyli za niespełna 4 miesiące stanę przed ślubnym kobiercem. Z racji, że zostało naprawdę mało czasu a nie wybrałam jeszcze dodatków, zwracam się do Pań z prośbą o poradę.. Model sukni to- Sophia Tolli – Y11302 – Arena. Do kościoła zamierzam założyć długi welon, a po ślubie chcę go zmienić na ozdobę. Tylko nie wiem jaką, by pasowała do sukni. Jaką fryzurę wybrać do takiej stylizacji..? (włosy za ramiona, c. blond) Kolejna kwestia dotyczy bolerka, a raczej alternatywy dla niego (nie podobają mi się typowe, satynowe bolerka).

Buty i bukiet chce mieć w kolorze. Początkowo stawiałam na fioletowe dodatki, ale mój przyszły M zdecydował się na granatowy garnitur, więc fiolet raczej odpada..
Jaką biżuterię założyć? też kolorową?
Wierzę, że porady Pań będą mi bardzo pomocne i pozwolą na przespanie kilku nocy w spokoju..:)

Nasze propozycje:

Faktycznie są kolory które do granatowego pasują bardziej niż fiolet  – np.róż jednak odpowiednio dobrany odcień fioletu może prezentować się bardzo ładnie nawet jeśli Pan Młody ma granatowy garnitur. Nasza propozycja to fioletowe kwiaty połączone z anemonami ( mają one granatowe środki). Anemony to kwiaty typowo wiosenne więc powinny być dostępne w maju. Warto czasem odejść od typowych i oklepanych połączeń kolorystycznych oraz tego co do siebie pasuje a co nie. Obecnie zarówno w modzie codziennej jak i tej ślubnej łączy się często kolory pozornie do siebie niepasujące. Do sukni pasować będzie lekki szal lub narzutka a subtelny grzebyk z powodzeniem zastąpi welon. sos1098 sos1099 sos1100

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *