Ślubne SOS – Pani Magda

by

sos1531Witam serdecznie,
ogromnie się cieszę że trafiłam na Państwa stronę, która pomoże mi w wyborze wszystkich dodatków i detali które uzupełnią moją stylizację ślubną. Mój ślub odbędzie się 23.08.2014 więc już nie dużo czasu pozostało. Jestem drobną osobą, o wzroście 166cm, ciemnych włosach do pasa i piwnych oczach. Po wielu przechadzkach po salonach zdecydowałam się na suknię ślubną Tamiza. Suknia jest w kolorze ecru i ma krój princeski. Wykonana jest z:
*gorsetu ozdobionego zakładkami z tafty oraz wyszywanymi aplikacjami w formie kwiatków,
*finezyjnie ułożonej tafty na spódnicy oraz lekkiego tiulowego dołu. W podpięciu spódnicy znajduję się ręcznie robiony kwiat.
Wymyśliłam sobie kolor przewodni złoty ale zastanawiam się nad innym, który dodałby wyrazistości, gdyż zastanawiałam się aby buty i bukiet były w tym samym kontrastowym kolorze. Dlatego liczyłabym na pomoc. Dodatki na pewno będą w tej samej kolorystyce co sala stąd też tutaj nie zadecydowałam jaki kolor wybrać :)
Nie mam pomysłu na makijaż i fryzurę. Co do welonu do zastanawiałam się nad fascynatorem połączonym z welonem (załącznik) ale nie wiem czy to nie spraw, że kreacja będzie obciążona. Proszę o radę odnośnie koloru dodatków fryzury, fascynatora, makijażu oraz butów i wiązanki.
Będę wdzięczna za każdą wskazówkę.

Nasze propozycje:

Suknia jest dość „finezyjna” i dzieje się na niej wiele dlatego też zdecydowanie zrezygnowałybyśmy z wymyślnego toczka na rzecz prostych i eleganckich dodatków. Dodatkowo zdobienie na dekolcie jest srebrne co sprawia, że lepiej postawić na srebro niż złoto, jeśli chodzi o biżuterię. Buty najlepiej w kolorze sukni lub np. srebrne. Co do włosów to sugerujemy raczej prostotę – klasyczne upięcie. Makijaż odpowiedni dla brunetek prezentowałyśmy wielokrotnie – warto spojrzeć na wcześniejsze wpisy. W Pani przypadku może to być makijaż z dodatkiem srebra – może on być dopasowany do koloru bukietu.

sos1529 sos1530 sos1531

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *