Ślubne SOS – Pani Magda

by

magdaWitam!
Mam na imię Magda, a ślub mam 31 maja tego roku. Państwa stronę znalazłam przypadkiem, ale bardzo mi się spodobała i od paru tygodniu regularnie ją śledzę :)
Suknia jest w białym kolorze i jest bardzo skromna, ponieważ nasz ślub również będzie bardzo skromny, ale elegancki. Buty i biżuterię mam już kupioną w odcieniach niebieskiego (co przesłałam w załączniku), ponieważ cały ślub planujemy w takich kolorach, biało- niebieskim. Bukiet prawdopodobnie będzie się składał z niebieskiej hortensji i dodatkowych białych kwiatów. Jednak nie mam pomysłu na okrycie. Nie podobają mi się zwykłe satynowe bolerka. A nie wiem czy będą pasowały koronkowe do takiej sukni. Dostałam biały tiulowy welon od mojej cioci i chciałabym go założyć chociaż na samą ceremonię zaślubin, jednak zastanawiam się czy w ogóle będzie pasował do takiej sukni.. Problem mam również z fryzurą, ponieważ mam jasną karnację, farbowane, czerwone włosy i noszę prostą grzywkę. Marzył mi się warkocz, jednak do welonu raczej nie będzie pasował. Jaka inna fryzura może pasować? I jeszcze zastanawiam się nad bransoletką. Komplet biżuterii nie posiada bransoletki i zastanawiam się czy dokupić, a jeżeli tak to jaką- również z niebieskim kryształkiem, czy będzie pasowała zwykła srebrna bez kamieni?

Nasze propozycje:

Ze względu na zdobienia na sukni koronkowe bolerko odpada. Jeśli zdecyduje się Pani na welon bolerko może okazać się zbędne – długim welonem można delikatnie zasłonić ramiona. Gdyby jednak okazało się, że chciałaby Pani dodatkowo narzucić coś na ramiona dobrym rozwiązaniem będzie prosty szal. Fryzura zawierająca w sobie warkocz nie wyklucza wpięcia do niej welonu. Przedstawiamy kilka propozycji fryzur z welonem. Kolorowe buty , naszyjnik oraz kolczyki powinny pozostać jedynymi, kolorowymi dodatkami.

sos471 sos472

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *