Ślubne SOS – Pani Lidia

by

sposabella_-_dafine_1320a_20131227_2037276233
Moja suknia, tak jak pisałam, to SPOSABELLA DAFINE 1320 A. Butów mam dwie pary – linki w mailu wyżej.
Kolczyki ROSSO  zamówione z Novia Blanca.
Co do włosów – fryzury – z tym jest największy kłopot – mam cienkie delikatne włosy nieco za ramiona, będę mieć dopinane clip in.
Nie wiem tylko jaki typ upięcia pasuje do „mojej” sukni – waham się między symetrycznym niskim kokiem z tyłu z ozdobnym grzebieniem (raczej nr 17 z Novia Blanca, miałam nr 4 i dla mnie był zbyt obfity i ciężki) a niskim upięciem, ale z luźnych loków, tzn. góra gładka, upięcie z loków – również z wpiętym grzebieniem – może Panie coś podpowiedzą i doradzą?
Nie planuję welonu, bo wydaje mi się, że nie pasuje do mojej sukni, która ma całe plecy z koronki – co Panie o tym myślą ?
Kolorystyka makijażu, jaką planuję  to beż, brąz i brudny róż – mam brązowo – zielone oczy, nie takie typowo piwne. Próbowałam różną kolorystykę podczas makijażu próbnego (w tym odcienie brzoskwini, srebra, szarości z różem) i wydaje mi się, że najlepiej wyglądam i najlepiej się czuję w klasycznej kolorystyce. Makijaż będzie dość wyraźny, żeby był widoczny na zdjęciach, tak twierdzi wizażystka.
Bukiet planuję w tonacji biel – ecru/perła – pastelowy jasny róż, bez zieleni. Marzy mi się jaskier azjatycki, ale w sierpniu podobno może być z nim problem. Chciałabym taki romantyczny delikatny bukiet, z różnych kwiatów, który mnie nie przytłoczy (jestem drobna – 165 cm wzrostu, rozmiar 34). Nie chodzi tu o bukiet typu „polne kwiaty”, raczej o elegancki i subtelny bukiet, ale taki artystyczny nieład.
Nasze propozycje:
Do sukni oraz grzebyka może pasuje zarówno upięcie w formie eleganckiego koka jak i z loków jednak zdecydowanie skłaniamy się w stronę tego drugiego. Po pierwsze będzie miała Pani „doczepy” – zdecydowanie lepiej „mieszają” się z włosami i wyglądają naturalnie przy włosach pokręconych. Po drugie wybrała Pani raczej romantyczny i subtelny styl co także przemawia za takim upięciem. Rezygnacja z welonu jest dobrym pomysłem jeśli chce Pani podkreślić piękny, koronkowy tył kreacji. Co do bukietu to przy „artystycznym” nieładzie dość ciężko uniknąć zielonych elementów w bukiecie – w takim bukiecie po prosty widać bardziej gałązki kwiatów. Polecamy róże ogrodowe – występują w przeróżnych odmianach ( wiele z nich przypomina piwonie), gożdziki, dalie. Jaskier azjatycki niestetety raczej nie będzie dostępny w tym terminie.
sos1736sos1737sos1735
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *