Ślubne SOS – Pani Kornelia

by

6303-frontJestem pod wrażeniem Waszego bloga, więc jak tylko go odkryłam postanowiłam poprosić o poradę.Ślub odbędzie się 13.09. Model swojej sukni przesyłam w załączniku- będzie bardzo podobna, ponieważ zdecydowałam się na szycie sukni ze zdjęcia u krawcowej. Jestem średniego wzrostu, szczupłą brunetką – włosy farbuję na czekoladę, o zielonych oczach i dość bladej cerze. Wspólnie z narzeczonym ustaliliśmy, że motywem przewodnim naszego ślubu będzie fiolet i będziemy starać się dobrać wszystkie dodatki w jednym jego odcieniu- ciemny fiolet/śliwka.Nie planuję jednak akcentować tego koloru na sukni. Zdecydowałam się na bukiet, w którym będzie zaakcentowany ten kolor, fioletowe paznokcie i makijaż oraz buty. Pan Młody za to będzie miał fioletową muchę, pas smokingowy i skarpetki;)

Bardzo proszę o doradzenie mi odpowiedniego do urody i kreacji bukietu ślubnego z kwiatów możliwych do zdobycia wczesną jesienią, makijażu oraz butów;)

Nasze propozycje:

Przedstawiamy propozycje bukietów i butów w odcieniach fioletu. Fioletowe kwiaty to m. in. kalie, storczyki, jaskry, astry. Jeśli chodzi o biżuterię, to może Pani wprowadzić akcent kolorystyczny w postaci fioletowego kamienia centralnego w kolczykach.

sos291 sos292 sos293

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *