Ślubne SOS – Pani Klara

by

abiuŚlub planuję na czerwiec przyszłego roku. Mam wciąż dylemat jakie dodatki dopasować do wybranej sukni, aby czuć się wyjątkowo w tym dniu.
Lubię jak jest dobrany każdy szczegół i wspólnie tworzą całość. Zastanawiam się nie tylko z nakryciem, ale i z biżuterią oraz welonem.
Jestem osobą, która szanuje tradycję, jednak lubi też wyjątkowość.
Jaki bukiet pasowałby najbardziej? Czy pasują nuty innego koloru niż biały?
Najbardziej lubię kolor biały, jednak jeśli chodzi o buty wolałabym inne.
Bardzo proszę o jak najszerszą poradę…
Mam spory biust i myślałam bardziej o kroju marynarki lub bolerka, które będzie wyglądało jak całość z sukienką i nadawało wyjątkowości np. z tiulu- też o tym myślałam. Bardzo chciałabym, aby nie było tradycyjne jednak subtelne, delikatne i miało wyjątkowy szczegół oraz mnie wyszczuplało.

Nasze propozycje:

Suknia jest bardzo klasyczna. Jeśli dodatkowo wybierze Pani welon ( który pasuje do sukni) nie będzie zbyt wiele możliwości dobrania wyjątkowych  i oryginalnych dodatków. Naszym zdaniem do sukni nie pasują kolorowe buty. Właściwie jedynym kolorem jaki byłby odpowiedni, oprócz bieli, jest srebro. Srebrne buty będą pasować do srebrnych zdobień na sukni. Welon wybrałybyśmy prosty o długości do pasa lub nieco dłuższy ( jednak nie do ziemi). Kolor można wprowadzić w bukiecie. Do srebra pasować będzie np. róż, fiolet, niebieski. Bolerko powinno być proste ( tu także raczej nie ucieknie Pani od klasyki i tradycji bo np. subtelna koronka zupełnie nie pasuje do sukni) z tiulu bądż tkaniny takiej jak ta z której uszyta jest suknia. Czerwiec jest miesiącem ciepłym więc w ogóle zrezygnowałybyśmy z bolerka. Jeśli jednak chodzi tylko o zakrycie ramion w kościele to z powodzeniem można to zrobić welonem :)

Downloads22
Downloads21 sos737 sos736 sos735

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *