Ślubne SOS – Pani Kinga

by

nb682Witam serdecznie

Ślub biorę na początku sierpnia tego roku. Suknię mam już wybraną to model Agnes 11820 welon właściwie też już mam z delikatną koronką na brzegach sięgający łopatek.
Mój pierwszy problem polega na ślubie w kościele. Podobno należy zakryć ramiona ale nie mam pomysłu czym. Konsultantka w salonie sukien ślubnych doradziła mi okrycie się welonem i podobno wystarczy ale jeżeli nie…? Podczas przymiarki starałyśmy się dobrać różne bolerka i inne ale w efekcie wyglądałam jak w przebraniu i nie czułam się komfortowo. Myślałam o sweterku z kaszmiru lub angory ale boję się, że będzie podobnie. Jak dla mnie nic nie pasuje do tej sukni.
Kolejny problem to biżuteria, zastanawiam się czy postawić na długie kolczyki a może wtykane w ucho i coś okazalszego na szyi? Jakieś bransoletki? Nie chcę przesadzić. Lubię złoto i chętnie je noszę. Kolor ten też będzie jednym z przewodnich na moim ślubie obok bieli i beżu.
Następnie fryzura mam długie i ciężkie jasne włosy. W ciasnych upięciach nie czuję się dobrze. Może delikatne podpięcie na bok z jakąś ozdobą albo delikatne fale z tyłu.
Jeszcze kwiaty uwielbiam frezje tylko nie wiem jaka ma być forma wiązanki czy okrągła czy lejąca czy może jeszcze inna.
I oczywiście buty jestem wysoka (180cm) a mój przyszły mąż jest podobnego wzrostu. Wysokie obcasy odpadają myślałam o balerinkach jest teraz mnóstwo pięknych modeli i kształtów noska, że nie wiem, na które się zdecydować.
Bardzo proszę o pomoc i dziękuję
Pozdrawiam Kinga

Nasze propozycje:
Nie za bardzo wiemy czemu w ogóle chce Pani w sierpniu zakładać coś na suknię. Nie jest to model szczególnie wyzywający a pora roku nie wymaga okrycia wierzchniego. Raczej postawiłybyśmy na kolczyki połączone np. z ozdobnym grzebykiem lub kolczyki i bransoletkę jeśli zdecyduje się Pani na inną ozdobę we włosy. Bukiet – byle nie za mały oraz nie z długimi łodygami. Każdy inny rodzaj powinien pasować do Pani sylwetki oraz sukni.
nb680 nb681 nb682
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *