Ślubne SOS – Pani Katarzyna

by

katarzynadddWitam,

Jestem na etapie doboru dodatków do mojej sukni ślubnej i będę wdzięczna za kilka porad.
Wybrałam suknię marki White One model Jaques, ale niestety mam problem z wyborem fryzury, bukietu i biżuterii. Chciałabym żeby wszystkie elementy tworzyły romantyczny obraz, jednak do tej pory nie udało mi się złożyć pojedynczych elementów w całość.
Ślub odbędzie się w sierpniu. Ja zaś mam bardzo jasną karnację oraz długie blond włosy, jestem również dość niska. Kolorystyka, o której myślałam, to przede wszystkim biel, a także pudrowy róż, ecru, malinowy, koralowy, złoty. Buty, które wybrałam są w kolorze białym firmy Badgley Mischka – Pearson.
Bardzo proszę o podpowiedź w sprawie dodatków.

Nasze propozycje:

Połączenie bieli z różem to najbardziej popularne a jednocześnie najbardziej ronatyczne połączenie kolorystyczne. W biżuterii warto nawiązać do butów – kolczyki i bransoletka z kryształkami to będzie dobry wybór. Do sukni pasuje welon mgiełka , który podkreśli romantyczny charakter stylizacji. Jeśli chodzi o upięcie to do sukni pasują fryzury delikatne, dość luźne, jeśli jednak pragnie sobie Pani dodać wzrostu, włosy można ułożyć w wyższego koka.sos1559

sos1558 sos1560

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *