Ślubne SOS – Pani Katarzyna

by

herms

Witam serdecznie,

Ja również postanowiłam zwrócić się o pomoc, bo już mam mętlik w głowie dotyczący doboru dodatków i ogólnie całej stylizacji. Kolorem przewodnim będzie lawendowy.
Ślub odbędzie się w 15.08 w święto Matki Bożej Zielnej. Mam 28 lat, 164 cm wzrostu i sylwetkę raczej szczupłą, normalną. Mam niebieskie oczy i włosy koloru ciemny blond. Nie mam zdjęcia sukni, którą wybrałam ale będzie podobna do modelu Herm’s Malaysia. Nie wiem co z makijażem. Włosy chciałabym mieć upięte w luźny kok i wpięty we włosy welon. Oprócz welonu możliwe kwiaty lub inna ozdoba, np. spinka żeby coś zostało we włosach jak już zdejmę welon. Co do kwiatów to podobają mi się bukiety z mieszanych kwiatów w kolorach m.in. biel, fiolet, róż, zieleń, gałązki lawendy czy dodatek kłosów zboża także. Szukałam lawendowych, fioletowych butów ale ostatecznie kupiłam białe sandałki na obcasie i myślę żeby dobrać do nich klipsy w kolorze przewodnim.

Chciałabym by cała stylizacja była raczej delikatna. Jestem raczej nieśmiałą osoba i źle się czuję w wyrazistych, jaskrawych kolorach więc raczej będą to odcienie pastelowe, stonowane.Proszę o opinie czy to wszystko jakoś się komponuje, czy z czegoś zrezygnować, tak aby też nie przesadzić ze stylizacją. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Nasze propozycje:

Jeśli należy Pani do grona skromnych osób dodatki do sukni nie powinny Pani przytłoczyć. Delikatny makijaż, w którym będzie Pani wyglądała naturalnie, świeżo i dziewczęco będzie najlepszym wyborem. Rustykalny bukiet, luźny kok i niewielka iloćć biżuterii sprawią, że stylizacja będzie lekka i romantyczna.

sos279 sos280 sos281

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *