Ślubne SOS – Pani Kasia

by

Dzień dobry,

Szukam inspiracji do mojego „braku” wizji ślubnej. Początkowo wybrałam suknię w stylu ryba i dokładnie wiedziałam jak chcę wyglądać. Jednak w ostatecznie zdecydowałam się na suknię w zupełnie innym stylu, a mianowicie suknię Victoria Jane, model Ginny 17764 w kolorze Ivory. I tu moja wizja się skończyła. Kolorem przewodnim naszego ślubu jest pomarańczowy i jedyną rzeczą jaką jestem pewna to to, że chcę mieć pomarańczowe buty.
Mam 175cm i jestem szczupłą brunetką z długimi prostymi włosami, brązowymi oczami i jasną cerą. Nie będę miała welonu i zastanawiam się tylko nad asymetrycznym, nisko upiętym kokiem z wpiętym kwiatkiem. Nie mam pomysłu na makijaż i biżuterię. Mam raczej małe oczy więc potrzebuję makijażu, który optycznie mi je powiększy.
Z góry dziękuję za pomoc!

Nasze propozycje:
Wybierając pomarańczowy na kolor przewodni może Pani postawić na odcienie pastelowe lub bardziej nasycone. W celu podkreślenia klasycznej elegancji sukni postawiłybyśmy na upięcie ozdobione eleganckim dodatkiem, delikatnym stroikiem z piór lub kryształowym grzebykiem.
nb1192 nb1193 nb1194
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *