Ślubne SOS – Pani Kasia

by

nb466 Witam,

Mam na imię Kasia, a mój ślub odbędzie się 4 lipca tego roku.Czyli już niedługo. Wiadomo, kobieta zmienną jest, i zaraz po tym jak coś kupi, to chciałaby to zmienić;) I ja tak mam.Choć moja suknia pasuje do mnie jak ulał, to ja zawsze marzyłam o takiej w kolorze czystej bieli. Niestety w takich wyglądałam niekorzystnie. W związku z tym, że odpada ślub w kolorach czystej bieli z wiązanką z białych róż lub dalii, czyli w takich kolorach o których zawsze marzyłam, muszę wymyślić coś innego. Przy okazji szukania inspiracji trafiłam na wasz blog, który mnie zauroczył natchnął do napisania tego listu. Ufam, że przy waszej pomocy mój ślub będzie jak z bajki.
Mam problem z doborem welonu i fryzury do mojej sukni ślubnej w kolorze kremowym(Annais bridal, model Danielle), a także ze zdecydowaniem się nad  ostateczną kolorystyką ślubu.Dodam, że sala weselna jest w kolorze oliwkowym, i chciałbym aby wszystko ze sobą współgrało. Jestem osóbką niezbyt wysoką (163 cm wzrostu), o kobiecych kształtach( rozmiar 36/38), i drobnej owalnej twarzy. Moje włosy są w kolorze mlecznej czekolady, oczy mam brązowe i wyraziste ze względu na moje czarne i gęste brwi. Co do ust – raczej wąski i jasne. Jeśli chodzi o kolory w jakich czuję się najlepiej, to są to kolory zdecydowane i wyraziste.Jeśli chodzi o styl, to klasyczny z nutką glamour i nowoczesności. Chciałabym uniknąć banalności i ciężkości. Zastanawiałam się nad wiązanką w kolorach łosoś- pudrowy róż- pomarańcz; śmietankową lub pudrowy róż-śmietanka. Chciałabym uniknąć koloru różowego jako dominującego, gdyż taki był na weselu mojej kuzynki we wrześniu, a ja nie lubię się powtarzać:) Serdecznie proszę o pomoc. W załączniku przesyłam model sukni, oraz zdjęcie sali weselnej.

Nasze propozycje:
Suknia naszym zdaniem zdecydowanie bardziej niż do nowoczesności nawiązuje do stylu vintage, co jest częste w przypadku koronkowych sukni o tym kroju. Nie oznacza to, że nie może Pani postawić na dodatki glamour. Skoro suknia nie jest w czystej bieli, może się Pani zdecydować po prostu na kremowe kwiaty. Na podstawie zdjęć sali uważamy, że pasować będzie także jasny róż lub odcienie brzoskwiniowe. Jasny róż to zdecydowanie najbardziej popularny kolor przewodni od lat, jednak każda Panna Młoda i każda stylizacja jest inna, więc nie musi się Pani obawiać „powtarzalności” :)
nb466 nb467 nb468
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *