Ślubne SOS – Pani Karolina

by

W załączeniu przesyłam zdjęcia wybranej przeze mnie sukni ślubnej oraz moje zdjęcie w niej wykonane podczas zakupu sukni. Na zdjęciu przymierzana przeze mnie suknia była innego rozmiaru niż noszę dlatego może nie leży najlepiej.
Jest to biała suknia z kolekcji La Sposa Rupia, uszyta z hiszpańskiej koronki.Będę miała długi welon.
Jeżeli chodzi o opis mojej osoby, to mam 170 cm wzrostu. Jestem brunetką o niebieskich oczach.Włosy mam za ramiona jednak jeżeli chodzi o fryzurę to preferuję na dzień ślubu spięcie włosów w ciekawą fryzurę. Wiem,że na moich włosach nie sprawdzają się loki i inne luźne upięcia.Nie mogę też mieć włosów rozpuszczonych.Ponieważ po godzinie wyglądają one już bardzo źle, a włosy szybko się prostują.
Proszę o pomoc w doborze dodatków(biżuteria, buty, bukiet itd.) oraz fryzury i makijażu.

Nasze propozycje:

Nasze propozycje to eleganckie, kobiecie i romantyczne stylizacje. W pierwszej proponujemy klasyczne niskie upięcie ozdobione delikatną ozdobą, która pasować będzie zarówno do welonu jak i jako jedyny dodatek do fryzury. Delikatny bukiet w klasycznej bieli z zielonymi akcentami oraz białe szpilki dopełniają stylizację. Druga propozycja to mocny akcent kolorystyczny zarówno w biżuterii jak i bukiecie. Propozycja numer trzy to elegancja w romantycznym wydaniu. Klasyczna kolorystyka oraz biżuteria podkreślą wizerunek delikatnej i kobiecej Panny Młodej. Ostatnia wizja stylizacji do wybranej sukni to elegancki look z nutką retro podkreśloną ciekawymi dodatkami. Grzebyk może być połączony z welonem lub zastąpić welon po ceremonii ślubu.

 

nb1304

Ozdoby podobne do tej z pierwszej stylizacji na zamówienie wykonać może pracownia PiLLow Design Biżuteria NOVIA BLANCA

nb1305

Biżuteria NOVIA BLANCA

nb1306

Biżuteria NOVIA BLANCA

nb1303

Biżuteria NOVIA BLANCA

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *