Ślubne SOS – Pani Karolina

by

nb244Dzień dobry,

Ostatnio trafiłam na Waszą stronę zupełnie przypadkiem i jest ona wręcz kopalnią pomysłów. Jednak jak większość przyszłych panien młodych mam dylemat, co będzie odpowiednie i dobrze dopełni całą stylizację.
Wychodzę za mąż 27 czerwca 2015 roku. Suknia już wybrana, jest to Amera Vera B 527 w kolorze śmietankowej bieli. Suknia jest w większości koronkowa, posiada również tren. W talii jest delikatny pasek, który pragnę zastąpić inną wersją, najchętniej szerszą w innym kolorze (nie zbyt intensywnym). Nie chcę natomiast, aby był zbyt ozdobny ze względu na moje upodobania. Zdecydowanie przemawia do mnie styl romantyczny, delikatny i dość skromny. Nie lubię przepychu. Jeżeli chodzi o welon myślałam o
krótkim klasycznym, bądź z bardzo delikatną koronką na samych końcach. Największy problem sprawia mi kwestia doboru biżuterii, butów, bukietu. Dodatkowo sen z powiek spędza mi ślubny makijaż. Na co dzień nie maluje się praktycznie w ogóle. Bardzo proszę o pomoc, abym mogła już wszystko uporządkować i zająć się szukaniem odpowiednich dodatków.

Nasze propozycje:

W Pani przypadku postawiłybyśmy na klasykę w każdym aspekcie stylizacji. Proste klasyczne kolczyki, białe lub bardzo jasne buty, delikatny welon – tak widzimy Panią w dniu ślubu. Odpowiedni makijaż jest konieczny w takim dniu – nie musi być mocny choć należy pamiętać, że każdy makijaż wygląda na delikatniejszy na zdjęciach niż jest w rzeczywistości. Podstawą odpowiedni makijaż skóry twarzy oraz podkreślone rzęsy. Bez tego żadna Panna Młoda nie będzie wyglądać promiennie w dniu własnego ślubu.

nb243 nb244 nb245

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *