Ślubne SOS – Pani Karolina

by

nb102Witam serdecznie,
od dłuższego czasu czytałam Waszego bloga, myślałam, że dzięki temu sama nie będę miała problemu w wyborze dodatków, gdy przyjdzie kolej na mnie. Jednak się przeliczyłam:) Dlatego bardzo proszę o pomoc.
Suknia, na którą się zdecydowałam to Madeline Gardner 51012. Jestem osobą dość niską (160 cm), więc wydaje mi się, że taki model optycznie może mnie troszeczkę wydłużyć;) Ale nie wiem, jaka długość welonu będzie odpowiednia? Z koronką czy raczej gładki?
Posiadam jasną karnację, niebieskie oczy i długie – prawie do pasa – blond włosy. Myślę o luźnym, romantycznym upięciu włosów z dodatkiem grzebyka. Z biżuterii zastanawiam się nad długimi kolczykami i bransoletką.
Ślub biorę 11.04.2014 w Suwałkach – tam ładnej pogody o tej porze roku trudno oczekiwać, dlatego poszukuję ciekawego okrycia wierzchniego. I ostatnio chodzi mi po głowie – żeby nie było za słodko i romantycznie –  biała ramoneska. Co Panie myślicie o takim połączeniu? Czy to w ogóle jest „do przełknięcia”? Kolorem przewodnim będzie fiolet. Myślę o bukiecie na bazie róż lub storczyków w fioletowym odcieniu, ale nie wiem jaki kształt byłby najodpowiedniejszy. Nie mam także pomysłu na makijaż, czy powinien być raczej delikatny, czy wręcz przeciwnie powinien stanowić mocny akcent?

Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

Nasze propozycje:
Do sukni wybrałybyśmy gładki welon do lędźwi. Przy tak rozkloszowanych sukniach raczej nie zaleca się bardzo długich welonów gdyż opierają się na na spódnicy tracąc fason. Upięcie można ozdobić także grzebykiem nawiązującym do broszki w pasie – można go połączyć z welonem lub ubrać niezależnie na weselu. Nie jesteśmy przekonane do ramoneski, mimo że cenimy odważne pomysły. Suknia jest naszym zdaniem po  prostu zbyt klasyczna i łącząc ją z takim okryciem wierzchnim może powstać „zgrzyt”, a chcemy aby stylizacja była spójna i harmonijna. Jeśli obawia się Pani zbyt słodkiego wizerunku ciemniejszy odcień koloru przewodniego i mocniejszy makijaż będą strzałem w dziesiątkę!
nb104
nb102 nb103
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *