Ślubne SOS – Pani Karolina

by

calaisDzień dobry :) 
Wiem, że na stronie pojawił się już wątek sos dotyczący sukni ślubnej San Patrick Calais, jednak  gorąco proszę o pomoc. :) 
Kolor mojej sukienki to również off-white, ale będzie miała tylko jedną warstwę piórek tą przy ziemi, a ślub odbędzie się w pierwszym tygodniu listopada. Mam 164 cm wzrostu, zielone oczy i włosy do ramion w kolorze ciemny blond. Całość chciałabym utrzymać w delikatnym romantycznym stylu. Moim głównym problemem jest wybór okrycia wierzchniego, ponieważ jestem zależna od pogody i muszę być przygotowana na każdą możliwość. Zastanawiam się czy będzie do niej  pasował płaszcz o podobnym fasonie jak ten, który przesłałam w załączniku? Dodatkowo nie wiem czym zastąpić welon, gdyż nie czuję się dobrze kiedy go zakładam. Jeśli chodzi o biżuterię myślałam żeby założyć coś delikatnego np, złoty łańcuszek lub coś w tym stylu. Jaki kolor przewodni? Jest tyle możliwości wyboru, że ciężko zdecydować się na coś konkretnego, dlatego będę wdzięczna za wszelkie rady.
Pozdrawiam Karolina.

Nasze propozycje:

Jeśli pragnie Pani podkreślić romantyczny i delikatny charakter sukni warto postawić na pastelowy bukiet – do Pani urody pasować będą odcienie różu, fioletu i niebieskiego. Jeśli chodzi o płaszczyk to taki jak Pani przesłała Powinien pasować – musi Pani zwrócić jedynie uwagę na to aby nie był zbyt długi bo może to odkształcić dół sukni. Zamist welonu może Pani wybrać delikany stroik, żywe kwiaty, opaskę lub ozdobę z piór. Warto rozważyć kolczyki, które bardzo odmieniają stylizację i dodają twarzy blasku.sos1858 sos1859 sos1860

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *