Ślubne SOS – Pani Karolina

by

martinaWitam, mam na imię Karolina. Jestem drobną, niewysoką  blondynką (163cm) o niebieskich oczach i jasnej karnacji (eteryczny typ urody). Narzeczony jest dużo wyższy (180cm).
Ten wymarzony dzień nastąpi w maju 2014:) .  Wybrałam suknię  Annais / Martina, w kolorze ivory. Suknia jest wykonana z koronki i ozdobiona błyszczącymi kamieniami, przez co wygląda bardzo bogato. Plecy mocno wycięte w literę V. Do sukni jest średniej długości welon- mgiełka (upinany od góry-opada na policzki). Jest też pas z satyny, ale w rzeczywistości suknia lepiej wygląda bez tego paska.Proszę o zaproponowanie koloru przewodniego (podoba mi się czerwień ale nie wiem czy nie będzie za mocna).
Proszę o pomoc w doborze dodatków, makijażu, bukietu, butów.

Nasze propozycje:

Suknia jest naszym zdaniem bardzo retro i zdecydowanie utrzymałybyśmy taki klimat całej stylizacji. Umiejętnie dobrany odcień czerwieni nie tylko podkreśli charakter retro stylizacji, ale także urodę nawet najbardziej eterycznej blondynki. Czerwień można połączyć z innymi kolorami – różem, kremem, fioletem… możliwości jest bardzo wiele.
Downloads47 sos858 sos859 sos860 sos861

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *