Ślubne SOS – Pani Karolina

by

suknia-slubna-sposabella-1305Witam, bardzo bym prosiła o poradę. Kupiłam suknię ślubną zdjęcia umieszczam w załączniku i potrzebuje o pomoc w dobraniu dodatków i fryzury, ponieważ nie mam pomysłu. Ślub odbędzie się 26 kwietnia. Bardzo lubię kolor fioletowy, myślałam o bukiecie w tym kolorze, a dokładniej biało- fioletowym albo kremowo fioletowym. Sala jest w kolorze różu bądź jasnym fiolecie. Ponieważ jest to kwiecień i pogoda niepewna nie wiem jakie nakrycie wierzchnie było by najlepsze.
Mam ciemny blond, zielone oczy, bardzo podobają mi się luźne upięcia, nie będę miała welonu coś bym chciała mieć we włosach ale nie wiem jeszcze co:)
Buty jakie mogę mieć to z zapięciem, ponieważ inne spadają mi ze stopy i nie za wysokie. Moim problemem jest też biżuteria- nie wiem jakie kolczyki będą najlepsze czy długie czy krótkie i oczywiście jaka bransoletka, nie mam żadnego pomysłu.

Nasze propozycje:

Niepowtarzalne plecy sukni szkoda byłoby całkowicie zasłonić. Proponujemy delikatny szal (podobny do tego, który ma modelka na zdjęcia) delikatnie opadający na ramiona. Wiosną dostępne są różne rodzaje gatunków kwiatów, pastelowy bukiet w odcieniach fioletu, różu i bieli będzie odpowiedni. Suknia ma przepiękne plecy i należy je eksponować, dlatego dobrze, że zrezygnowała Pani z welonu. Pofalowane włosy upięty w luźny kok sprawią, że stylizacja nabierze dziewczęcego charakteru. We włosy można wpiąć kryształowy grzebyk pasujący wzorem do zdobień na sukni. Jako biżuterię proponujemy kolczyki i bransoletkę. Kolczyki nie mogą być bardzo długie, ze względu na zabudowany dekolt. Odpowiednia będzie biżuteria ażurkowa zawierają kształty takie jak na sukni (fale).

sklep

sos47 sos48 sos49 sos50 sos51

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *