Ślubne SOS – Pani Kamila

by

Wielkimi krokami zbliża się termin mojego ślubu. Na ten dzień wybrałam piękną białą suknię polskiej firmy Agora model 15-42. Gorset od spodu będzie podszyty, nieprzezroczysty w przeciwieństwie do tego jak wygląda on w oryginale. Jestem osobą o ciepłym typie urody, brązowooką brunetką z długimi do pasa prostymi włosami. Mój wzrost to 165cm a waga waha się w granicach 50kg, tak więc jestem dość drobnej postury. Dodatki weselne zostały zaplanowane na jasnoróżowe, pastelowe. Proszę o pomoc w
dopasowaniu dodatków, ponieważ ciężko jest mi zdecydować się na tę jedną stylizację  najważniejszym dla mnie dniu. Myślałam o luźnym upięciu falowanych włosów na bok, aczkolwiek biżuteria, bukiet i obuwie nadal stanowią dla mnie zagadkę. Obrączki i pierścionek zaręczynowy są z białego złota.

Z góry dziękuję za pomoc,Nasze propozycje:

Zrezygnowałybyśmy z welonu do sukni na rzecz alternatywnej ozdoby – idealnie sprawdzi się delikatny stroik, który pięknie ozdobi lekko podpięte na bok włosy. Buty w kolorze przewodnim lub w odcieniu takim jak suknia sprawdzą się najlepiej. Mogą być zdobione jednak z umiarem.

nb1519 nb1520 nb1521

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *