Ślubne SOS – Pani Joanna

by

hitomi1Dzień dobry, Mam na imię Joanna. W maju tego roku wychodzę za mąż. Mam już suknię ślubną model HITOMI z kolekcja GALA 2014 w kolorze śmietankowym. Mam bardzo jasną karnację, rudawe włosy i piegi. Jestem wysoka (173cm) i szczupła. Prosiłabym o porabę w kwestii makijażu, fryzury i butów. Włosy chciałabym mieć spięte, najchętniej w lekkim nieładzie. Nie jestem też pewna co do bukietu – czy postawić na kolor czy raczej na coś klasycznego.

Bardzo porszę o sugestie. 
Nasze propozycje:
Oprócz kolorów typowych dla rudowłosych takich jak zielenie i brązy, paniom obdarzonym rudym kolorem włosów pasują fiolety i turkus. Szczególnie tyczy się to osób które mają naturalny kolor włosów a co za tym idzie urodę charakterystyczną dla rudowłosych. Kiedy włosy są farbowane analiza kolorystyczna powinna być raczej dopasowana do karnacji i oczu. My osobiście uwielbiamy rudowłose Panny Młode z fioletowymi dodatkami. Suknia jest dość minimalistyczna i oryginalna – w naszej opinii welon nie będzie do niej pasował, a lepiej sprawdzą się alternatywne dodatki do włosów takie jak np. opaska.
sos1229 sos1230 sos1231 sos1232 sos1233
Podziel się na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Twitter

2 Comments on Ślubne SOS – Pani Joanna

 1. Kasia
  1 marca 2014 at 17:50 (4 lata ago)

  Czy mogłoby Panie zdradzić jakiej firmy są buty przedstawione na pierwszym kolarzu? (niestety nie widać dokładnie nazwy). Z góry dziękuję :)

  Odpowiedz
 2. justyna
  1 marca 2014 at 18:04 (4 lata ago)

  Jejj jakie przepiękne buty.. jakiej są firmy ?? Bo nie potrafie przeczytać :(((

  Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *