Ślubne SOS – Pani Joanna

by

Witam,
pod koniec maja wychodzę za mąż. Jak dla każdej Panny Młodej dzień ślubu jest dla mnie dniem wyjątkowym, w trakcie którego chcę czuć się pięknie i kobieco. W związku z tym zwracam się do Was z prośbą o pomoc w doborze dodatków do mojej sukni :)

Po głowie chodzi mi kryształowa opaska do włosów lub ewentualnie zamiast niej jakiś ozdobny grzebyk wpięty z tyłu włosów (do kościoła mam długi welon). Szukam też inspiracji dotyczącej biżuterii. Chętnie rozważę coś z niebieskim kamieniem (szafir), ale nie tylko. Buty mam już kupione – srebrne, klasyczne, taneczne buty z odkrytymi palcami na niewysokim obcasie.

Kolorami przewodnimi wesela będzie najprawdopodobniej pastelowy błękit, srebro i odcienie granatu. Aczkolwiek ślubna stylizacja nie musi nawiązywać do tych kolorów, raczej postawiłabym na coś klasycznego i uniwersalnego.

W załączniku przesyłam zdjęcia sukni (BOTIS z kolekcji Pronovias) – katalogowe i „na żywo” zrobione podczas ostatniej przymiarki oraz kilka inspiracji bukietowych, być może Was do czegoś zainspirują.

Pozdrawiam i nie mogę doczekać się Waszych propozycji :)

 Nasze propozycje:
Błękit, granat, szafir – odcienie niebieskiego o różnym stopniu nasycenia mogą pojawić się w jednej stylizacji. W ostatniej z naszym propozycji może Pani zobaczyć opaskę z kolekcji NOVIA BLANCA połączoną z kolczykami tej samej marki.
nb1314 nb1315 nb1313
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *