Ślubne SOS – Pani Jagoda

by

nb563Witam Panie Asię i Idę.

Jak każda Panna Młoda mam przed sobą wiele dylematów i ciężkich wyborów co do wyglądu podczas najważniejszego dnia w życiu. Tym bardziej cieszę się, że natknęłam się na Wasz blog i mam możliwość skorzystać z porady. Mój ślub będzie dopiero w październiku, jednak już teraz chciałabym prosić o poradę w kilku kwestiach. Jestem szatynką o niebieskich oczach, mam 166 cm wzrostu i przeciętną budowę ciała. Wybrałam suknię Sweetheart 6069.

Mam spory problem z doborem obuwia. Potrzebuje buty na niskim obcasie max. 5 cm, mój Narzeczony nie jest zbyt wysoki, a poza tym po prostu nie potrafię chodzić, a co dopiero tańczyć w wysokich obcasach. Chciałabym zakupić buty, które mogłyby mi posłużyć jeszcze niejednokrotnie, dlatego nie chcę żeby były białe, niestety bardzo trudno jest znaleźć coś interesującego w sklepach.

Kolejny problem to bukiet. Kolorem przewodnim podczas wesela ma być niebieski, więc marzy mi się bukiet w odcieniach niebiesko-biało-granatowych, coś w ten deseń, jednak nie wiem czy znajdę w październiku kwiaty w takich kolorach?

I na koniec jeszcze jedno zapytanie w kwestii uczesania. Mam cienkie włosy, troszkę poniżej ramion i będę miała wpięty długi welon na dole. Myślałam o jakimś lekkim upięciu na boku, ale obawiam się, czy fryzura utrzyma ciężar welonu, czy on nie odpadnie i czy uczesanie wytrzyma do rana?

Za wszelkie podpowiedzi z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam, Jagoda

Nasze propozycje:

Przy cienkich włosach lepiej upewnić się, że fryzura jest trwała dlatego zazwyczaj warto je upiąć. Jeśli jednak zdecyduje się Pani na takie upięcie to warto wybrać lekki welon najlepiej bez grzebyka, który może się nie utrzymać. Z kwiatów dostępnych w październiku będzie Pani mogła wybrać kwiaty dostępne cały rok oraz te specjalnie sprowadzane – frezje, eustomy, hortensje…

 

nb561 nb562-001 nb563

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *