Ślubne SOS – Pani Izabela

by

Witam serdecznie 😉
Nazywam się Iza i piszę do Państwa by uzyskać porady, co do mojej stylizacji ślubnej. Mam 165 cm wzrostu 22 lata, szczupłą sylwetkę, duże zielone oczy i włosy o kolorze ciemny blond, niezbyt długie.
Suknia którą wybrałam to suknia od Violi Piekut model BOTEGA, w załączniku przesyłam jej zdjęcie. Zauroczyły mnie w niej pięknie wycięte, ozdobione plecy i sposób w jaki jest uszyta z przodu, dzięki czemu widać delikatnie od kolan w dół nogi a także podkreślone są biodra 😉  Na termin wybraliśmy Sylwester, więc będą fajerwerki i szampan. Salę mamy bardzo jasną i elegancką. Suknia będzie mi odkrywać przód butów, chciałabym mieć niski obcas do 7, 8 cm gdyż rzadko chodzę w szpilkach :) Myślałam o długim welonie z koronką do kościoła, później najlepiej toczek. Chciałabym aby makijaż ślubny nie dodawał mi wieku, ale był efektowny, włosy luźno spięte z drobną ozdobą, gdyż w kokach mocno spiętych nie wyglądam dobrze.

Nasze propozycje:
Suknia jest bardzo elegancka – prosty fason równoważy bardzo ozdobny tył i dekolt. Naszym zdaniem pasować będzie do niej welon jednak postawiłybyśmy na prostą „mgiełkę” – welon powinien być długi, idealny dłuższy od trenu. Do sukni pasować będzie także toczek – nasza propozycja do połączenie toczka z delikatną woalką.
nb1785 nb1786 nb1787
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *