Ślubne SOS – Pani Iwona

by

nb348Witam serdecznie,

ślub już 25 kwietnia br. , a mam olbrzymi problem z doborem dodatków.

proszę o pomoc!:)

Suknia ślubna wybrana (Langara, Herms Bridal, kolor ivory- w załączeniu).

buty również – pudrowy róż (szpilki, Ryłko).

planowałam bukiet z róż lub piwonii w dwóch kolorach: kolorze ecru – pudrowy róż ( w załączeniu) , również paznokcie w takim delikatnym kolorze.

jednak ostatnio moją koncepcję zaburzyły informacje, które wyczytałam w internecie na temat dopasowania urody do koloru bukietu.

Jestem naturalną brunetką, ale mam bardzo jasną karnację – wyczytałam, że do tego typu urody nie pasują jasne, pastelowe dodatki, ale intensywne kolory typu burgund, fiolet itp., które to kolory nie pasują do mojej wizji ślubu, a tym bardziej do już kupionych butów..

Będę bardzo wdzięczna za poradę!!!
W razie potrzeby, mogę dosłać więcej zdjęć


Nasze propozycje:

Z Pani opisu wynika, że ma Pani urodę typową do tzw. zimy czyli ciemne włosy i jasną skórę. Faktycznie w internecie można natknąć się na analizy kolorystyczne dopasowane do typów urody, jednak nie jesteśmy ich fankami. Wybierając kolor przewodni warto wziąć pod uwagę w jakim kolorze nam do twarzy, ale zakładamy, że wybierając jasny róż tak właśnie Pani zrobiła. Większość z nas to mieszanki różnych „pór roku” a wybierając kolor przewodni warto mieć na względzie także to że na ślub zawsze fundujemy sobie nieco mocniejszy makijaż. Faktem jest, że Pani Zima dobrze wygląda w nasyconych kolorach – typową „zimą” była np. Królewna śnieżka, której strój zachowany był w intensywnych kolorach takich jak chabrowy i czerwień :) Jeśli zatem chciałaby Pani dodać do swojej stylizacji nieco koloru mogącego podkreślić Pani urodę, proponujemy dodanie do bukietu 2-3 kwiatów w nasyconym różu. Pozostałe dodatki nadal będą pasować, a intensywny kolor będzie współgrał z Pani urodą.

nb347 nb348 nb349

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *