Ślubne SOS – Pani Ilona

by

nb83Witam serdecznie,
wybrałam suknie z kolekcji Two by Rosa Clara, lecz po długich przemyśleniach nie jestem pewna czy to dobry wybór. Bardzo dużo Pań Młodych wybiera klasyczne modele z gorsetem w serduszko i tiulowym dołem, ja wiedziałam, że takiej sukni ślubnej nie chce, ze moja suknia musi być nowoczesna i orginalna, a przede wszytskim nie z tiulu. I tu jest mój problem nie wiem czy trochę nie przesadziłam.Suknia jest bardzo prosta, ( może za prosta  ?) materiał sukni to mikado oraz mam dyży problem z kokardą, czy pasuje na przodzie ? Czy może powinna być z tyłu ? Czy może w ogóle nie powinno jej być. Problem też mam w dodatkach, do kościoła chciałabym kilku warstwowy delikatny welon z tiulu, lecz na sale chciałaby mieć inne nakrycie głowy, ale jakie ? Chciałabym wyglądać jak każda Pani Młoda pięknie, lecz też nowocześnie i niezbyt przepraszam za wyrażenie,, pospolicie”. Proszę o pomoc w rozwianiu moich wątpliwości ? Jakie dodatki powinny być do tej sukni by osiągnąć efekt o jakim pisałam  i przede wszystkim co z kokardą :(

 

Nasza propozycja:

My osobiście widziałybyśmy kokardę z tyłu, lecz ciężko nam podważać pomysł projektanta – z przodu prezentuje się ona bowiem bardziej oryginalnie, a chyba o taki efekt Pani chodzi. Po zdjęciu welonu wybrałybyśmy opaskę lub stroik – kokarda z powodzeniem może stać się motywem przewodnim w dodatkach. Postawiłybyśmy na proste wzory biżuterii i eleganckie obuwie. Ciekawy bukiet dopełni stylizacji i sprawi, że na pewno nie będzie się ona prezentować „pospolicie”

 

nb81 nb82 nb83 nb84

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

1 Comment on Ślubne SOS – Pani Ilona

  1. paulina
    21 stycznia 2015 at 10:40 (3 lata ago)

    Suknia jest przepiekna. Widzialam ja w warszawskim salonie przy przymiarce swojej sukni. Gdybym nie wybrala wczesniej innej kupila bym wlasnie ta z nowej kolekcji :-) gratuluje wyboru.

    Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *