Ślubne SOS – Pani Hanna

by

gala

Chciałabym skorzystać z Państwa porad dotyczących doboru dodatków. Moja suknia to Gala Zasta w wersji bez pasa, za to z koronkowym bolerkiem, kolor śmietankowy. Do tego mam już buty (klasyczne, w bardzo jasnym ecru – ciut ciemniejsze od sukni, obcas 5 cm, okrągłe noski) oraz biżuterię – bransoletkę i kolczyki z oprawionych w srebro pereł w kolorze identycznym jak buty. Jestem drobną (50 kg), niewysoką (1.62 m) brunetką, z kręconymi włosami (długość do połowy łopatki) i bardzo jasną karnacją. Proszę o pomoc w doborze bukietu. Zdecydowanie nie podobają mi się symetryczne kule, „wodospady” oraz zbytnio zwydziwiane aranżacje. Jestem zakochana w anemonach, ale ślub odbędzie się pod koniec czerwca, więc może być już z nimi ciężko. Może piwonie, frezje? A może jakiś bardziej zdecydowany kolor? Nie umiem wybrać…

 

Nie wiem także co począć w kwestii fryzury i makijażu. Na co dzień maluję się raczej delikatnie, podoba mi się makijaż w typie włoskich gwiazd z lat 70. ( kreska, jasne oko), ale nie wiem czy coś takiego będzie pasować… Jeżeli chodzi o fryzurę, bardzo chciałabym mieć welon (najlepiej niezbyt długi, z koronką, „położony” na fryzurze – w żadnym razie nie upięty pod wysokim kokiem!). Myślałam również o żywym kwiatku, ale kwiat + koronka w welonie – to chyba może być już za dużo? Poza tym jak dobrać kwiat we fryzurze do bukietu? Sama fryzura… może jakiś niski kok? albo upięcie na bok? Tylko co wtedy z welonem?
Nasze propozycje:
Jednogatunkowy bukiet wykonany z anemonów może być piękny, jednak anemony bardzo dobrze prezentują się w otoczeniu innych kwiatów, np. jaskrów, róż, frezji. Anemony można połączyć z kwiatami w pastelowych odcieniach. Koronkowy welon będzie idealnie pasował do sukni. „Kocie” oko, elegancki kok i delikatny welon sprawią, że stylizacja będzie niezwykle elegancka i kobieca.
sos172 sos173 sos174

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *