Ślubne SOS – Pani Gosia

by

Dzień dobry,

Proszę o poradę dotyczącą dodatków do sukni oraz fryzury, kwiatów a także makijażu. Jest to model Agora 16-00 w wersji delikatnego ecrue. Mam śniadą karnację dlatego biel do mnie nie pasowała, dodatkowo suknia jest zdobiona migoczącymi kryształkami i koronką i na wersji ecrue prezentowało się to wg mnie korzystniej.

Mam ciemne włosy, niebieskie oczy. Jeśli chodzi o sylwetkę, nie jestem filigranowa, mam dość szerokie ramiona (tęgie) a także troszkę kilogramów nad program.

Ślub biorę we wrześniu (10 września) dlatego mam jeszcze trochę czasu. Nie mam wybranych jeszcze kwiatów- chciałabym coś bardziej sezonowego, w połączeniu z klasyką np z pudrowymi różami + wrzos? Jestem otwarta na propozycje :)
Mam również problem z biżuterią – co pasuje do tej sukni?

Jeśli chodzi o makijaż chciałabym na pewno mocniejsze oko a delikatniejsze usta, włosy- upięte, najlepiej wyżej aby wyszczupliło mi to buzię, nie posiadam grzywki, a włosy sięgają mi za łopatki więc są całkiem długie

Dziękuję z góry!

Nasze propozycje:

Suknia jest w stylu princess i uważamy, że należy ten styl zachować i podkreślić jednocześnie wybierając bardzo eleganckie dodatki. Wysoko upięte włosy wyszczuplą twarz i całą sylwetkę jeśli dodatkowo przód fryzury będzie asymetryczny a przy twarzy zostanie puszczonych kilka pasemek. Pięknymi kwiatami są dalie i to właśnie te kwiaty

nb1474 nb1472 nb1473

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *