Ślubne SOS – Pani Ewelina

by

ewelinadDzień Dobry,
W sierpniu tego roku ślubuje. Już po raz drugi, także chciałabym aby nasz ślub był wyjątkowy, na tyle by na zawsze utkwił w naszej pamięci.
Sukienka, którą wybrałam jest krótka, skromna, rzekłabym nawet, że bardzo prosta,  w kolorze śmietanki/ecru. Miała być cappucino ale zrezygnowałam bo bałam się że będzie zbyt ciemna. Sukienkę szyję.
Jestem farbowaną blondynką o dość śniadej skórze (nie należę do osób o bardzo jasnej karnacji, ale też nie jest to bardzo ciemna, bardziej pośrednia).
Mam problem z doborem dodatków. Mam zamiar kupić buciki w kolorze nude oraz torebkę w tym odcieniu. Do tego perły lub srebro bo złota nie lubię, chyba, że Panie polecą mi inną kolorystykę:) ale bardziej delikatna biżuteria. Ewentualnie kolczyki lekko wiszące, ale też nie za długie, chcę by wysmukliły twarz.
Jesli chodzi o fryzurę to pierwsza wersja była nastawiona na lekkie romantyczne upięcie ale z racji, ze będzie to lato i fryzura może się zepsuć może być również kok bardziej upięty.
Myślałam o kaliach, ewentualnie konwaliach, albo taka wiązanka mieszana z niezapominajkami. Może faktycznie lepiej byłoby jesli zawierałaby kwiatki w jasnym odcieniu niebieskiego z racji na fakt, ze Pan młody będzie miał niebieski garnitur (taki szafirowy, nie granat) i jasny/błękitny krawat.
Czy moje wymysły są ogólnie realne przy takiej sukience i mojej urodzie? Może Panie mają inną propozycję odnośnie dodatków.
Będę wdzięczna za każdą pomoc:) a wiem, ze porady Pań sprawdzają się znakomicie.
Z góry bardzo dziękuję. W załączeniu przesyłam sukienkę i kok, który spodobał mi się z dodatkiem perełek.

Nasze propozycje:

Konwalie ciężko będzie dostać w lato. Do tak prostej i skromnej sukni proponujemy bukiet wielogatunkowy wykonany z kwiatów w odcieniach bieli, śmietanki i niebieskiego. Będzie to dobre nawiązanie do stroju Pana Młodego. W miesiącach letnich włosy faktycznie lepiej spiąć w eleganckiego koka. Fryzurę można ozdobić delikatnym grzebykiem wykonanym z perełek i kryształków pasującym do kolczyków.

sos347 sos348 sos349

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *