Ślubne SOS – Pani Dorota

by

nb659Witajcie! :)
Mam 172 cm wzrostu, figurę w kształcie klepsydry, zielone oczy, kręcone brązowe włosy do ramion. Mój ślub odbędzie się w październiku tego roku i utrzymany będzie w tematyce jesiennej.
O ile z wyborem sukni nie miałam problemu (Pronovias, model Maylis, kolor: optyczna biel), o tyle nie jestem pewna, czy wybrane przeze mnie dodatki będą współgrały i tworzyły spójną całość. W związku z jesienną porą i niższymi temperaturami, pomyślałam o tiulowym bolerku na długi rękaw, pozbawionym aplikacji i ozdób. Jeśli chodzi o welon, to wybrałam dwuwarstwowy, obszytym szeroką hiszpańską koronką, jednak nie wiem czy będzie on dobrze wyglądał przy niskim, luźnym upięciu włosów z wpiętym grzebykiem. Kolejna sprawa to biżuteria- jaką wybrać, aby pasowała do srebrnych aplikacji na sukni? Dodam, że jestem zwolenniczką klasycznego piękna i minimalizmu 😉 Na koniec proszę o jakieś porady odnośnie makijażu- zależałoby mi na podkreśleniu oczu.

Pozdrawiam,
Dorota

Nasze propozycje:

Do srebrnych aplikacja i czystej bieli zdecydowanie pasować będzie biżuteria w kolorze srebra. Przedstawiamy także kilka połączeń welonu, niskiego upięcia oraz ozdobnego grzebyka. Kolory jesieni to różne odcienie pomarańczy – w takim właśnie kolorze może być bukiet.

nb659 nb660 nb661jes

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *