Ślubne SOS – Pani Daria

by

Dzień dobry,

Bardzo proszę o pomoc w zestawianiu dodatków do mojej sukni ślubnej.
Kolorem przewodnim na ślubie jest delikatna brzoskwinia, nude.
Jestem osobą szczupłą -50kg, 168 cm wzrostu, ciemne blond długie włosy, piwne oczy, delikatne rysy twarzy /kształt lekko podłużny/.
Suknia jest bogato zdobiona- marszczenia na gorsecie, wykończony jest cekinami, z przodu dwa wyszyte kwiatki- srebrne cekiny.
Boję się, żeby dodatki nie były zbyt obszerne, ciężkie. Martwi mnie też biżuteria- czy rezygnować z naszyjnika i pozwolić sobie na obszerniejsze kolczyki ? Bardzo podobają się woalki. Czy przy tej stylizacji jest szansa na takie nakrycie głowy ? Ewentualnie większy kwiat we włosach ? Czy luźno upięte włosy bez ozdób? Nie mogę zdecydować się którą stylizację wybrać ? Delikatne dodatki czy może jednak pióra, tiulowy dodatek we włosach jak na zdjęciu. Jeśli tak, to jaki komponował by się z suknią tego typu.

Biorę ślub cywilny w sierpniu. Z jednej strony chciałabym żeby kreacja była odważna i wzbudziła zaciekawienie na gościach /przeciwieństwo mojego stylu/ z drugiej zastanawiam się lepsza będzie kreacja z delikatnymi dodatkami- letnia stylizacja.

Boję się też o strój Pana młodego- granatowy garnitur, ale czy może być do tego mucha ? Bardzo lubię muchy, nie wiem czy będzie jednak pasować do tego fasonu sukni.

Przesyłam suknię i swoje propozycję.
Proszę o informację zwrotną.

Nasze propozycje:

Do sukni nie pasują typowe dodatki ślubne takie jak welon i klasyczne, białe obuwie. Do tego typu sukni bardzo pasuje kwiat we włosach, opaska lub delikatny grzebyk. Asymetryczna fryzura to najlepsze rozwiązanie. Naszym zdaniem suknia jest na tyle awangardowa, że powinna pozostać jedynym elementem zaskoczenia – pozostałe dodatki powinny być raczej spokojne i stonowane.

nb1590 nb1588 nb1589

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *