Ślubne SOS – Pani Dagna

by

nb137Dzień dobry,

Mam na imię Dagna i jak spora część czytelniczek trafiłam na was przypadkiem z czego bardzo się cieszę!Czerwiec 2015r., a dokładnie 13 jego dzień to data naszego ślubu. Może po krótce coś o mnie: 162 cm wzrostu, na wiecznej diecie raczej korpulentna ciepła blondynka o zmieniających się niebiesko-zielonych oczach. Suknia którą wybrałam, to Diane Legrand model 4319 Assorti na rok 2015 (niestety to jak wygląda na dostępnych zdjęciach nie oddaje jej uroku- w rzeczywistości jest to piękna, satynowa suknia z trenem, dekoltem w literę V, delikatnie zdobionym pasem (zamierzam go zmniejszyć tak aby wydłużyć talię) oraz kieszeniami które z miejsca pokochałam. I na tym kończy się moja wiedzaL jestem w kropce jeśli chodzi o pozostałe aspekty:

-fryzura? Moje włosy mają tendencję do kręcenia się zatem gładkie uczesanie może się okazać katastrofą (włosy na chwilę obecną mam do ramion, sukcesywnie zapuszczam)

– welon krótki/długi? A może fascynator? A może nic, jedynie delikatna zdobiona spinka?

-bukiet? Suknia choć dla mnie jest mocno skromna może się wydać „bogata” dlatego chciałabym ją delikatnie złagodzić – może bukiet z lawendy? nie lubię róż dlatego tych kwiatów nie biorę pod uwagę.

-buty? Oczywiście marzeniem byłby buty Manolo Blahnika żywcem wzięte z „Sex and the City” ale to tylko marzeniaJJ

-dodatki?

-coś na ramiona na wypadek chłodniejszej pogody

Jak widać lista znaków zapytania jest bardzo dużo a czasu coraz mniej. Moim marzeniem jest być ubraną a nie przebraną, to oznacza że bardzo chciałabym po ubraniu na siebie tych wszystkich pięknych warstw wciąż być sobą- lekko zwariowaną, Dagną. Zatem przesyłam ten ciężki orzech do zgryzienia z ogromną nadzieją na odpowiedź.

Nasze propozycje:

Suknia naszym zdaniem jest z rodzaju eleganckich i dodatki także powinny takie być. Wrzosy uwielbiamy, ale pasują one raczej do stylizacji w duchu rustykalnym i bardziej swobodnym. Tu powinno być klasycznie i z klasą – zarówno jeśli chodzi o biżuterię jak i kwiaty. Naszym zdaniem bardziej „ekskluzywnie” niż „lekko zwariowanie” :) Zrezygnowałybyśmy z welonu na rzecz ozdobnej spinki oraz z wrzosów na rzecz np. storczyków.

bridelle new9

 

nb137 nb138

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *