Ślubne SOS – Pani Basia

by

Witam,

Od czasu, gdy temat ślubu dotyczy również mnie, z zaciekawieniem czytam i podglądam inne czytelniczki i Państwa porady. Postanowiłam napisać i ja, bo mam taki mętlik w głowie, że nie wiem sama czego chcę.

Wybrałam sukienkę w kolorze Ivory od Sophi Tolli model Y11633, w załączniku wysyłam 2 zdjęcia. Mam 166 cm wzrostu, rozmiar 36, oczy piwne, włosy brązowe do łopatek. Dopóki nie wybrałam sukni marzyłam, żeby mieć rozpuszczone włosy, jakies fale… Ale teraz szkoda mi zakrywać pleców i ramion, może mają Państwo jakiś pomysł? Welonu nie będzie, natomiast nie wiem czy we włosy nie wpiąć jakiegoś grzebyka bądź spinki? Jestem otwarta na wszelkie propozycje. Wystrój sali będzie w kolorach ecru połączone z amarantem i fioletem, ścianka za nami będzie miała przyczepione papierowe motylki tez w tych kolorach które napisałam, które maja stworzyć efekt ombre. Od jasnego do fioletu.

Bardzo proszę o poradę dotyczącą upięcia, makijażu, wiązanki i wszystkiego co Państwu przyjdzie do głowy.

Z góry bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Nasze propozycje:

Do sukni pasować będzie ozdobny grzebyk lub opaska. Nasza propozycja to lekko upięte włosy nisko lub wysoko i ozdobione efektownym grzebieniem. Wprowadzenie koloru w makijażu to ciekawy pomysł, który pozwoli nadać spojrzeniu głębi.

nb1310 nb1311 nb1312

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *