Ślubne SOS – Pani Asia

by

nb708Witam serdecznie,
mam na imię Asia, jestem wysoka (180cm wzrostu), włosy ciemny blond do łopatek, oczy niebieskie. W drugiej połowie września biorę ślub. Suknia wybrana, dodatki w większości też. Stawiam na kolor czerwony: buty, biżuteria i bukiet z goździków. (Czy to dobry wybór?) Jednak mam straszny problem z wyborem welonu oraz nakrycia. Myślałam o marynarce, jednak nie jestem przekonana czy to na pewno dobry wybór.
Sen z powiek spędza mi również fryzura. Koniecznie muszę mieć zakryte uszy i do tego grzywkę (może być ze skosa). Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam,
Asia

Nasze propozycje:

Nie jesteśmy fankami czerwieni więc ciężko nam powiedzieć, że to najlepszy wybór jednak jeśli wybrała Pani ten kolor to oczywiście wyboru nie podważamy :) Do sukni o kroju A pasuje wiele welonów jednak biorąc pod uwagę Pani wzrost raczej unikałybyśmy modeli zbyt długich bo zakładamy, że nie ma potrzeby Pani dodawać sobie centymetrów. Prosty welon do pasa bez zbędnych ozdób będzie najlepszym rozwiązaniem. Jeśli chodzi o okrycie wierzchnie to naszym zdaniem lepiej będzie pasowało coś delikatnego – jak w pierwszym i ostatnim kolażu

nb710

nb704 nb708 nb709

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *