Ślubne SOS – Pani Anna

by

nb772Witam,

na ten najpiękniejszy dzień w życiu wybrałam suknię Hope firmy Afrodyta. Ma ona koronkową górę i wycięte w literę V plecy i będzie koloru śmietankowego. Do tego będę miała uszytą czerwoną długą szarfę wiązaną w pasie z kokardą z tyłu. Na nogach szpilki, oczywiście też czerwone:), kolor ten będzie kolorem przewodnim wesela. Mam problem z doborem bukietu, biżuterii, makijażu i fryzury.
Włosy mam bardzo długie, sięgające niewiele powyżej pasa, ciemnobrązowe i proste. Myślałam o spiętych włosach może w warkocz francuski, może lekko pokręconych, z kilkoma wypuszczonymi kosmykami z przodu, do tego jakiś wpięty kwiatek. W biżuterii chciałam koniecznie perły i srebro, ale nie wiem dokładnie jakie. Makijaż na pewno musi uwydatnić moje oczy, bo są dosyć małe, ale nie mam pojęcia jaki kolor ust i paznokci będzie pasował do całej stylizacji. Proszę o porady jak to ze sobą wszystko zgrać aby było elegancko i romantycznie zarazem.

Nasze propozycje:
Kolor przewodni może przemycić Pani w wielu dodatkach warto jednak zachować pewnie granice, aby nie przesadzić z jego ilością. Ciekawym pomysłem może być także wybór biżuterii z kamieniami w kolorze rubinowym. Długie włosy dają wiele możliwości – może to być luźny warkocz lub inne upięcie podkreślające ich długość. Odpowiednie cieniowanie oka makijażem sprawi, że spojrzenie zyska głębie – zawsze warto wykonać jednak próbny makijaż.
nb773-001 nb772 nb771-001
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *