Ślubne SOS – Pani Anna

by

Witam bardzo serdecznie,

Mam na imię Anna i 22 października 2016 roku wraz z narzeczonym powiemy sobie sakramentalne „tak”.
Jedynym problem jakim borykam się przy dopieszczeniu i dopięciu wszystkiego na ostatni guzik są właśnie dodatki i ciągłe dylematy związane z nimi.
Kolorem przewodnim jest połączenie pudrowego różu ze złotem. Jeżeli chodzi o sukienkę to wybór padł na kolekcję Papa Michel (kolekcja Epico 2016) model Lampard. Sukienka będzie troszkę zmodyfikowana, gdyż wersja modelowa posiada krótki tren, którego nie będzie oraz dekolt w łódkę zostanie lekko zmodyfikowany w serduszko.
Zamówiłam już obuwie całe w kolorze pudrowego różu (model w załączniku) i niestety mam obawy do tego czy, aby na pewno będzie ten kolor pasował do tej pięknej sukienki czy nie pozostać przy białym kolorze?
Sukienka posiada w talii pasek ze złotą klamrą, dlatego też biżuteria będzie w kolorze złotym. Chciałabym żeby to było bez przepychu więc nie wiem co założyć czy naszyjnik, czy kolczyki, czy bransoletkę. Dodam, że noszę okulary, a szkła kontaktowe nie wchodzą w grę. Oprawki okularów będą na pewno zmienione na delikatniejsze (obecnie ramka jest plastikowa, duża i masywna).
Włosy będą spięte, a w nich nie welon zaś materiałowe kwiatki w przewodnich kolorach bądź złota opaska – nie wiem która opcja będzie lepsza.
Kościół będzie dekorować gipsówka i delikatna wstążka, a podczas przyjęcia weselnego na stołach będą gościć złote butelki z różowymi i białymi różami. Dekoracja za naszym stołem to skórzana ściana ze złotymi ramami. Ma być elegancko ale skromnie bez przepychu.
Największym problemem jest ubranie wierzchnie, gdyż w kościele na pewno będzie chłodno, a tym bardziej październikowa pogoda obecnie bywa zaskakująca. Dlatego też proszę o radę co pasowałoby do tej pięknej sukienki?

Pozdrawiam

Nasze propozycje:

Do sukni najlepiej pasować będzie delikatny sweterek ( w stylu księżej Kate) lub etola. Ponieważ będzie miała Pani okulary to zrezygnowałybyśmy z opaski gdyż zbyt wiele działoby się w okolicach twarzy. Ozdobę lepiej umiejscowić z tyłu fryzury. Buty będą pasować

nb1515 nb1516 nb1517

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *