Ślubne SOS – Pani Anna

by

agnieDzień dobry,

prosiłabym o pomoc w doborze dodatków, makijażu i fryzury do sukni ślubnej znajdującej się w załączniku. Jestem niską szczupłą brunetką o zielonych oczach, o długości włosów do ramion. Zastawiam się na nowym trendem jakim jest dodatek w postaci kolorowych
butów (obcas max 7-8 cm) np. nude, róż + bukiecie i muszki/krawatu dla narzeczonego w tej samej tonacji. Myślę również o welonie wykończonym szeroką (na ok. 10 cm) koronką, która znajduje się na gorsecie sukni, ale nie wiem czy to nie przytłumi sukni. Wielkim problemem jest również dla mnie dobór biżuterii. Nie przepadam za strojną biżuterią, raczej skłaniam się ku drobnym perełkom w uszach i skromnym naszyjniku także z perełką lub po prostu lekko wiszącym perełkom bez naszyjnika, ale za to w zestawieniu z bransoletką. W drugiej opcji myślałam również o biżuterii z kryształkami Swarowskiego. Lubię proste, skromne i efektowne rozwiązania. Ślub odbędzie się 09.08.2014 r., tak więc nie planuje kupna bolerka.

Nasze propozycje:

Delikatne dodatki, perłowa biżuteria oraz pastelowy bukiet to bardzo trafny wybór. Uwielbiamy koronkowe welony które naszym zdaniem dodają romantycznego charakteru. Jeśli koronka nie będzie zbyt szeroka ( jeśli obawia się Pani przytłumienia sukni 10 cm to zbyt dużo) a koronka będzie bradzo delikatna ( odpadają koronki gipiurowe) welon koronkowy powinien się sprawdzić. Z doświadczenie wiemy, że jeśli zdecyduje się Pani na różowy kolor, pomysł z różową muszką może się nie spodobać Panu Młodemu. Wystarczy jednak butonierka w tym kolorze aby dopasować do siebie obie stylizacje.

sos1194 sos1195 sos1196

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *