Ślubne SOS – Pani Anna

by

elenaWitam serdecznie

Mam na imię Ania i powoli przygotowuje sie do ślubu, który odbędzie sie na początku sierpnia tego roku. Sukienka na którą ostatecznie się zdecydowałam to Elena Anny Kary.

Będzie ona w kolorze śmietankowej bieli.

Jestem niewysoka – 160cm, lecz drobna. Mam miedziane włosy. Ze względów zdrowotnych nie mogę nosić wysokich obcasów, więc odpadają już na wstępie.

Mam problem z wyborem koloru pasa – nie wiem czy pozostawić go w kolorze jaki proponuje projektanka czy też zmienić na inny – myślałam o ciemniejszym o dwa – trzy tony od koloru sukni (cappucino?), ale szczerze powiedziawszy – brak mi przekonania. Czy buty dobrać pod kolor paska? nie mamy koloru przewodniego. Chciałabym jeszcze do butów dopiąć sobie klipsy w kształcie serduszka / kokardki. Czy one może powinny pasować raczej kolorem do paska?

Ważna rzecz- jestem okularnicą:) i żadna siła nie przekona mnie do założenia soczewek bo wręcz źle bez okularów sie czuję (noszę je odkąd pamiętam).

Oprawki również to kwestia wyboru. Dobrze czuję się w lekko kocich, wyraźnych oprawkach. Tylko czy takie będą pasować?

Jeżeli chodzi o fryzurę to myślałam nad delikatnym asymetrycznym kokiem, albo o asymetrycznym luźnym upięciu , a we włosach kwiat / kwiaty. Nie mam pojęcia czy żywe czy jakas spinka.

Jeżeli chodzi o bukiet – jestem zakochana w gipsowce i taki bukiecik mi sie marzy. Czy może dodać jakieś kwiaty nawiązujące do paska / klipsów ? Może gipsowka we włosach? Czy kwiaty również nawiązujące do koloru paska?  Welonu nie będzie.

Biżuteria? Myslalam o bransoletce z perełek i ewentualnie malutkich perełkach – kolczykach.

na początku przeszła mi przez myśl czerwień jako kolor przewodni ale wydaje mi się że ta sukienka jest zbyt delikatna na tego typu kolory więc ostatecznie sie chyba nie zdecyduję na ten kolor.

Proszę doradźcie :) nie chcę wyglądać jak choinka.

Nasze propozycje:

Co do okularów to oczywiście jeśli źle się Pani bez nich czuje to nie powinna Pani z nich rezygnować :) Perły idealnie pasować będą do kreacji jednak co do spinek do butów nie jesteśmy przekonane… może jednak spinki z perełami? Czerwone serca na butach naszym zdaniem zbytnio rzucają się w oczy. My pozostałybyśmy przy oryginalnym kolorze pasa, który naszym zdaniem jest bardzo ładny. Co do butów mogą być one w kolorze sukni lub pasa – będzie je prawdopodobnie musiała Pani wykonać na zamówienie.

sos1076 sos1077 sos1079 sos1080

 Źródło: pinterest.com,  http://www.seraphinecreations.etsy.com .
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *