Ślubne SOS – Pani Anna

by

oddorin2Za rok będę już mężatką i chciałabym, żeby dzień mojego ślubu był najpiękniejszym dniem w życiu. Proszę o pomoc w dobraniu koloru przewodniego, kwiatów i wszelkiego rodzaju dodatków. Mają Panie ogromne doświadczenie i na pewno wskazówki udzielone przez Panie będą bardzo cenne. Pomogły Panie wielu dziewczynom dlatego i ja zwracam się z prośbą o pomoc za którą będę niezmiernie wdzięczna. Zacznę od tego kim jestem, bo jak wiele razy czytałam u Pań na stronie, osobowość gra główną rolę. Jestem romantyczką, kocham naturę, nie lubię sztuczności, piszę wiersze. Chciałabym żeby moja stylizacja była oryginalna ale w pełni związana z naturą. Myślałam o wrzosach, krwawniku, zbożach czy polnych kwiatach, ale nie jestem pewna czy będą pasować do całości. O butach ślubnych w jakimiś kolorze, nie standardowych białych (choć sama nie jestem pewna). I zupełnie nie mam pomysłu na welon.

Mam nadzieję schudnąć do rozmiaru 38-36 :) jestem niska – 160 cm (niewiele niższa od swojego narzeczonego – dlatego buty na wysokim obcasie odpadają). Moje zdjęcie może pomoże Panią doradzić mi jeśli chodzi o fryzurę, kolory makijażu, biżuterię. Obecnie mam włosy za ramiona i do samego ślubu będę je zapuszczać. Moje włosy nie są  podatne do robienia loków, więc niestety takie fryzury odpadają. Moja suknia jak na zdjęciu z drobną zmiana: mniej drapowań przy sukni – niemal w ogóle, tak by suknia wydawała się zwiewna [szyta przez DORIN suknie ślubne Łódź, model DELICJA]. No i oczywiście moje dodatki do sukni, kwiaty itp powinny pasować do sali weselnej, w której znajdą się podobne ozdoby, która pomalowana jest w zielenie i brązy [http://www.mlynczysko.pl/pensjonat/wesela/sala,15,1,0.html]. Wysyłam do Pań wiadomość S.O.S i będę czekać z niecierpliwością na odpowiedź :)

Nasze propozycje:

Do sali w odcieniach zieleni, brązu i bieli pasować będą dodatki utrzymane w kolorach ziemi. Mocniejsze, brązowe akcenty dobrze sprawdzą się w połączeniu z delikatnymi pastelami. Bukiet powinien być luźną kompozycją, wykonaną z różnych gatunków kwiatów. Welon-czepek, lub welon zakończony delikatną koronką dopełni stylizację w stylu rustykalnym. Jeśli nie zdecyduje się Pani na welon, fryzurę można ozdobić kwiatem. Delikatne kolczyki wykonane z pereł mogą być jedyną biżuterią. Romantyczny makijaż powinien być utrzymany w jasnych barwach. Rozświetlone oko i szminka w kolorze nude będą dobrym wyborem.

sos535 sos536 sos537 sos538 sos539 sos540sos5 sos6

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

1 Comment on Ślubne SOS – Pani Anna

  1. anna
    9 września 2013 at 06:46 (4 lata ago)

    Dziękuję! To cenne wskazówki, z których na pewno skorzystam.

    Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *