Ślubne SOS – Pani Ania

by

letourSzanowne Panie!

Żałuję, że tak późno trafiłam na stronę white-bride.pl, ponieważ Wasze porady odnośnie przyszłych panien młodych są genialne! Ja swój ślub mam już 2 sierpnia 2014, ale mam jeszcze nadzieję na Waszą pomoc!:) Moja suknia to Pronovias 2014 Letour (zdjęcia w załączniku) w kolorze śmietankowym, będę miała welon. Jestem szczupłą blondynką o niebieskich oczach – rozmiar 36, wzrost 169 cm, długie, lekko falowane włosy o długości do połowy pleców. Myślałam o fryzurze wygodnej, która nie zakrywałaby
koronkowej sukni. Podobają mi się luźno, naturalnie upięte włosy, może na zasadzie dobieranego warkocza? Nie wiem jakie dodatki pasowałyby do sukni? Kolczyki i bransoletka wystarczy? Motyw przewodni wesela to koronka, w takim stylu mam zaproszenia i planuję wystrój stołów, w połączeniu z białymi tulipanami. Preferuję biel i ecru, ale na bukiet ślubny poszukuję inspiracji również w pastelach, jakie kwiaty byłyby dostępne w sierpniu w pastelowym, ciekawym połączeniu? Bardzo proszę o poradę!
Pozdrawiam ciepło!:)

Nasze propozycje:

W sierpniu może mieć Pani duży problem z tulipanami, gdyż są to kwiaty typowo wisenne. Z pastelowych, dostępnych latem kwiatów proponujemy eustomę, goźdźiki i róże ogrodowe – ozdobione „miętowym” starcem prezentują się naprawdę pięknie. Dobierany warkocz w formie luźnego koka to fryzura efektowna i wygodna.

sos1589 sos1590 sos1591

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *